Gatavo.com Logo 512x512px

Kafijas vietiņa, kas atrada mani Taste Caps

Kafijas vietiņa, kas atrada mani Taste Caps

Kafijas vietiņa, kas atrada mani Taste Caps. Agrāk es cītīgi meklēju internetā kūciņu un kafiju vietas, bet pēdējā laikā tās atrod mani. Gāju ikdienas gaitās, kad Taste Caps atrada mani. Nu labi, gan drīz tā bija. Jaunajā Teikā vēlējos iegriezties Rocket Bean Cafe, bet diemžēl tā bija ciet, ejot ārā no Jaunās Teikas sajutu patīkamu smaržu un ieraudzīju uzrakstu – “kafija, tēja, kruasāni ar sieru / marmelādi”.

Taste Caps, tieši tā, atrodas Jaunajā Teikā, precīzāk Gustava Zemgala gatvē 74-1

Kā paši Caps! saka, ka ir šokolādes mājas konceptveikals, kas ir saistīts ar draudzību, kvalitāti un pievienoto vērtību apmeklētājiem. Caps mīl to, ko dara – svaigas šokolādes konfektes, aromātisku Illy kafiju, mandeļu mežģīņu cepumus, katru mūsu pašu rokām gatavoto izstrādājumu, un mīlam arī savus draugus un viņu ražotos produktus – brīnišķīgus dizaina aksesuārus, ar rokām apgleznotas porcelāna krūzes, dabīgu sejas kosmētiku, mākslinieciskus papīra izstrādājumus, kaulā izgrebtas saktas, tējas no Latvijas vasaras pļavām un daudz ko citu – katrā solī veikalā, atradīsi augstas kvalitātes preces.

Kafijas vietiņa, kas atrada mani Taste Caps

Jāsaka, ka šo vietiņu biju jau pamanījusi kādu laiku, bet domāju, ka tas ir tikai veikals. Tā arī nebiju Taste Caps iegriezusies, līdz šodienai. Mani abūra mazās mājīgās telpiņas ar visai neierasto dizainu, tur ir tik daudz ko pētīt, sajutos nedaudz kā izstādē. Gaidot kafiju, papētiju veikaliņu un “saostījos” vafeļu smaržu. 


Varu teikt, ka Jaunajā teikā man ir jauna mīļākā kafijas vietiņa un par daudz saprātīgākām naudiņām (2,20EUR). Nevaru sagaidīt, kad ceļi atkal mani tur vedīs, lai nogaršotu tur arī slavēto šokolādi. 

Kur vēl var baudīt gardu kafiju un kūciņas, lasi ŠEIT

Tev varētu arī patikt

Atbildēt