Kafijas baudīšana un Rocket Bean roastery

kafija ar sirsniņu

Man ir svarīgi baudīt labu kafiju un, ja to var baudīt skaistā vietā, ideāls kombo. Esmu jau vairākus gadus iemīļojusi Rocket Bean kafejnīcu. Teikšu gan, ka šī nav no izdevīgākajām vietām, kur dzert ikdienas kafiju, taču, par kvalitāti ir vērts maksāt. Kafijas baudīšana un Rocket Bean roastery ir kā rociņa ar cimdiņu.

Man šī vieta patīk, jo varu ērti paņemt kafiju līdzi, lai veiktu tālāk ikdienas gaitas vai arī citreiz apsēsties Rocket Bean kafejnīcā, paķert klāt kafijai kādu gardu kruasānu vai kūciņu. Kafejnīcā ir patīkama aura, šķiet darbi ātrāk uz priekšu rit, jo tur pat blakus sēž tāds pats cilvēciņš kā es, ar datoru klēpī un dara darbus un nedarbus.

Varu arī teikt, ka šī ir kļuvusi par manu mīļāko vietu vēl vairāk, jo šeit man iesākās skaista draudzība ar bijušo kolēģi. Un cenšamies meklēt kopā, nu jau tā varētu teikt, kafijas garšas. Un gandrīz katru nedēļu, vismaz vienu reizi, cenšamies satikties Rocket Bean kafejnīcā un malkot mūsu iemīļoto kafiju.

kafija un bulciņas

Nu kaut kā tā, kā Nanea Hoffman ir teicis:
“Neļaujiet nevienam jums teikt, ka pasakas nav īstas. Es katru dienu dzeru dziru, kas pagatavota no burvju pupiņām, un tas mani atdzīvina.”

Es esmu kafijas māns. Kafiju nedzeru katru dienu, bet kad dzeru, nemeloju, man vajag labu kafiju. Un, kad iedzeru kafiju, ir tāda dikti patīkamā sajūta sirsniņā. Es runāju vienā laidā pēc kafijas iedzeršanas.


Rocket Bean priekš manis, latvietes, ir īpašs arī tāpēc, ka tas ir Latvijas uzņēmums, kas pats veido savas īpašās kafijas pupiņas, īpaši izvēlētas un izraudzītas. Rocket Bean kafejnīcās var arī nopirkt dažāda veida pupiņas un pats mājās tās malt, to esmu arī es darījusi.

Nu ko mani mīļie, Priekā! 

You May Also Like

Atbildēt