Gatavo.com Logo 512x512px

Restorāns Desiņas un Mīdijas

Restorāns Desiņas un Mīdijas

Restorāns Desiņas un Mīdijas ir vietiņa, kas uzplauka šajā gadā. Tā atrodas Aristida Briāna iela 9, Rīgā. Plaša āra terase, iekšpusē gan nav baigi daudz vietas. Bet jā, restorāns, kurā pasūtīt dažāda veida desiņas sākot no gaļas, beidzot ar vegāna, un pasūtīt mīdijas dažādās mērcēs. Ēdienkarte ir plaša un neaprobežojas tikai ar desiņām un mīdijām.

Restorāns Desiņas un Mīdijas

Esmu bijusi resotrānā Desiņās un Mīdijās tikai vienu reizi. Man patika. Atsaucīgs personāls un lieliska apkalpošana. Man arī liekas, ka dzērienu cenas salīdzinājuma ar citām vietām ir adekvātas.

Es nogaršoju gan mīdijas un desiņas, veģitāro uzkodu plati, sangrijas dzērienu un kafiju. Par izmaksām – biju dzimšanas dienā, tāpēc kopā visi maksājām un atļāvāmies pasūtīt visu nedaudz vairāk kā noteikti parastā ēšanas reizē. Sangrija 1,4L – 14,00EUR; veģitārā plate – 9,00EUR; desiņa – 5,00 EUR; kafija, laikam, 2,50EUR un mīdijas – 18,00x2EUR. Kopā ap 66,50EUR (neēdu un nedzēru viena). Palikušas siltas un gardas atmiņas, tāpēc, JĀ, ieteiktu apmeklēt šo vietu. Aura ar patīkama. Tas, kas ir bijis Aristīda Briāna kvartālā, noteikti saprot par ko es te runāju.

Ja apnīk ēst desiņas un mīdijas, var aiziet iedzert gardu alu turpmat blakus Labietī.

Starpcitu, zināji, ka mīdijas ir iekļautas visu pasaulē labāko restorānu ēdienkartēs. Mīdijas un baltvīns- dievišķa kombinācija! Taču mīdijas sevī slēpj arī veselu arsenālu veselīgu vielu. Mīdijās ir patiešām maģisks sastāvs: vitamīni, dzelzs, cinks, folskābe, mangāns, jods, selēns, un fosfors. Mīdijas vajadzētu patērēt tiem, kuri aktīvi nodarbojas ar sportu. Molusku sastāvā esošās viegli šķeļamās olbaltumvielas veicina muskuļu augšanu. Jūras veltes – neatņemama efektīvas diētas sastāvdaļa.

Man liekas, ka pēc pandēmijas un visiem ierobežojumiem Rīga vai drīzāk Latvija ir uzplaukusi ar daudz, daudz jaunām ēdiena vietiņām, jāspēj tik apmeklēt. Es par to galīgi nebēdājos. Gaidu nedaudz vēsāku rudeni, lai sēdētu iekštelpās un tur komentētu telpas izskatus un auru.

Iesaku Tev iegriezties šajā interesantajā vietā un baudī tādu mājas ēdienu – desiņu!

Kur vēl var gardi paēst Rīgā, skaties ŠEIT.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt