Gatavo.com Logo 512x512px

Par Mums

garšvielas un burtnīca

Gatavo.com

Gatavo.com ir platforma par un ap ēdienu. Katra recepte un bloga raksti ir rūpīgi apstrādāti un aprakstīti. Publicēju receptes, ko esmu pati radījusi un apkopojusi no citiem avotiem. Receptes un bloga raksti vienuviet!
Kad sāku šo savu mazo projektu, nemaz īsti nezināju cik tālu tas viss aizies, es vēl joprojām nezinu. Bet man ir ticība sev un jums, ka gatavo.com ir kas vairāk kā tikai kārtējā mājaslapa, kur paskatīties receptes un izlasīt rakstu par ēdienu. 
Es no sirds rakstu rakstus. Ceļojot cenšos piefiksēt ar fotogrāfijām savus ēdiena mirkļus. Kad pašai ir vēlme uzzināt par kādu konkrētu pārtikas produktu savā šķīvī – top raksts. Meklēju jaunus restorānus un kafejnīcas, lai varētu padalīties ar jums kā tur izskatās, kādas ir izmaksas un vai tiešām ir vērts tērēt savu laiku un naudu. Patiesībā, es priekš sevis apmeklēju jaunas vietas, jo tas mani iepriecina, un uzrakstīt rakstu, tas ir tāds atskats uz paveikto.

Jāpiebilst, ka cenšos vienmēr uzsvērt, ka mums katram ir savas garšas kārpiņas un skats uz dzīvi, tāpēc vajag uz visu skatīties ar atvērtu sirdi. Tāpēc katrā receptē iesaku pievienot vai nomainīt sastāvdaļu, kas ir tuvāka tev.

Priecājos ar jebkuru padiskutēt vai apmainīties ar informāciju par un ap ēdienu.

Gatavo.com ir domāts, lai jebkurš atrastu sev piemērotāko ēdienu recepti – vegāniem, gaļēdājiem, jūras velšu cienītājiem, saldumu mīļiem u.c. Un rastu iedvesmu, no sen aizmirstiem ēdieniem, kuriem noteikti jādod otra elpa; interesantiem, neparastiem, pavisam vienkāršiem un ātriem ēdieniem.

  • Atklāj jaunas receptes.
  • Apgūsti jaunas gatavošanas metodes. 
  • Gūsti iedvesmu. 
  • Komunicē ar citiem ēdienu cienītājiem.

Sūtī savas receptes, es tās publicēšu ar atsauci uz tevi gan šeit mājaslapā, gan savos sociālajos tīklos. Ēdiens ir baudas pasaule, tāpēc dalāmies un iepriecinām citus.

Pastāsti man, ko tu ēd, un es tev pateikšu, kas tu esi.” /Jean Anthelme Brillat-Savarin/ 

Gatavo, radi un dalies!

Sazinies ar mums