Gatavo.com Logo 512x512px

Pica ar bietēm Peetri Pizza picērijā

Pica ar bietēm Peetri Pizza picērijā

Pica ar bietēm Peetri Pizza picērijā. Picērija atvērās pagājušā gadā (2023.). Tā atrodas Brīvības iela 76, Rīga, ieeja no Stabu ielas. 

Tikai šogad, es, beidzot, to apmeklēju. Biju patīkami pārsteigta, tāpat kā manas garšu kārpiņas. Kā man tur gāja, lasi tālāk.

Peetri Pizza 

Lielākais picēriju tīkls “Peetri Pizza” atvēris pirmo restorānu Latvijā, 2023. gadā. Kopš oktobra sākuma Rīgas centrā, Brīvības ielā, darbojas restorāns “Peetri Pizza & Pasta”. Jaunais restorāns darbojas uz franšīzes līguma pamata.

Kā izrādas, ņemot vērā, ka Latvijā iedzīvotāji labprāt izvēlas ēšanu restorānā, “Peetri Pizza & Pasta” restorāns Rīgā ir lielāks nekā parasti. 

Igaunijā “Peetri Pizza” izveidota 1990. gadā. “Peetri Pizza” un ar to saistītajam tīklam “Pappa Pizza” Igaunijā kopumā ir 55 restorāni. Pagājušajā gadā restorānos tika pārdoti 2,2 miljoni picu, un šogad plānots pārdot 2,5 miljonus picu.

Pica ar bietēm Peetri Pizza picērijā

Kā jau sākumā minēju, šogad bija mana pirmā iepazīšanās reizes ar Peetri Pizza. No ārpuses varbūt ne glaimojošākais izskats. Iekšpusē ieviest vairāk tāds Itālijas šarms.

Brīnišķīgs klāsts ar picām. Tur var pasūtīt netikai picu, bet arī pastu un pat boršču. 

Picērija piedāvā 3 picu lielumus – 20/28/38cm. Trīs veidu picas matnes – plānā/pannas un pingraudu.

Es tik ļoti priecājos par mazo izmēru. Parasti lielās nevaru apēst. 20 cm tajā vakarā priekš manis bija izcili. Pasūtīju “Romana” picu ar klasisko Kambučas dzērienu. Draugs pasūtīja “Morcello”, kas ir bez gaļas, bet ar bietēm – pica ar bietēm Peetri Pizza picērijā. Šis bija arī mūsu vakara top ēdiens. Nu dikti gardi!


Par picu un dzērienu kopā samaksāju 9,00EUR.

Kamēr gaidījām picu, liekas 10 minūtes, aplūkojām skaistās telpas, parunājām par interesanto picu piedāvājumu. Redzējām kā picas meistars gatavo mūsu pasūtījumu. Apkārt smaržoja pēc svaiguma un tikko izceptām picām. 

Apkalpoja mūs smaidīgi un jautāja vai mums garšo un viss ir kārtībā. Citreiz šādi jautājumi no restorāniem izpaliek. Bija jauki! 

Jāpiemin, ka iegriezāmies 40 minūtes pirms slēgšanas, tāpēc nedaudz uztraucos, vai varam vēl pasūtīt un neslēdzas ciet. Bet nē, sagaidīja mūs ar smaidu un pagatavoja īstus gardumus. 

Es noteikti iesaku apmeklēt Peetri Pizza&Pasta. Un picas var pasūtīt arī online. Nedaudz ieskatījos mājaslapā. Mājaslapa izstrādāta ļoti ērti. Pat vari izvēlēties siera veidu, atzīmēt alergēnus, nav jāzvanās. Nu ko vēl piebilst, lieliski!


Ieskaties rakstos “12 lieliskas Picērijas Latvijā” un “Pica ir pasaules iecienītākā ātrā uzkoda

Tev varētu arī patikt

Atbildēt