Gatavo.com Logo 512x512px

AJ Chocolate House Rīgā

AJ Chocolate House Rīgā

AJ Chocolate House Rīgā. Tā ir vietiņa, kur iegādāties gardas šokolādes un uz vietas baudīt to, kopā ar kādu dzērienu un netikai.

AJ Šokolādes nams piedāvā vairāk nekā 150 dažādus pārsteidzošus šokolādes gardumus, un tā ir vieta, kur atpūsties un izbaudīt dzīves jaukākās lietas. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties satikties ar kādu senu draugu, lai baudītu lieliskas šokolādes vai maigas kūkas šķēli pie kafijas vai karstās šokolādes, vai vienkārši vēlaties atrast ideālu dāvanu šokolādes cienītājam.

AJ Chocolate House

AJ Chocolate House sākumā tika dibināta 2002. gadā Viļņā, Lietuvā. Mazā ražošana sākās ģimenes mājas pagrabā un dažos pilsētas veikalos. Ražošanā izmanto Beļģijas Couverture Chocolate. AJ Chocolate House ātri izauga no ģimenes sapņa līdz šokolādēm, kuras vēlas baudīt katra ģimene. 

Paplašinoties veikaliem visā Eiropā, AJ Chocolate House zīmols sāka uzplaukt par pieprasītām delikatesēm tādā mērā, ka šokolādes tagad tiek ne tikai baudītas kā ģimenes un biznesa dāvanas, bet arī atrodamas izsmalcinātās viesnīcās, luksusa kafejnīcās un dāvinātas kā dāvanas atzinība diplomātiem, ievērojamiem sabiedriskiem darbiniekiem un māksliniekiem.

AJ Chocolate House Rīgā

AJ  Šokolādes māja atrodas Vaļņu ielā 28, Rīgā, pretī Galerija Centram. Vairāk par to vari uzzināt viņu sociālajos tīklos.

Ar šo vietiņu iepazinos šī gada vasarā, kad vēlējos ātri piesēst. Viss protams beidzās ne tik ātri. No ārpuses, dizainiski AJ Chocolate House mani īsti neuzrunā, tomēr iekšpusē ir savs interesantais šarms. Atklātais šokolādes spainis vien sauc, lai tu tajā iemērku pirkstu un to nogaršotu. (Citreiz skatoties uz šokolādes spaini, protams, aizdomājos, cik daudz mikrobi tajā var iekļūt, bet nu labāk par to neaizdomāties par daudz.)

AJ Chocolate House Rīgā

Šokolādes mājā esmu baudījusi divas kūciņas un kafiju. Kā ārī kakao un silto dzērienu, kas ir mans favorīts no visa nosauktā. Viss bija svaigi sagriezts un pagatavots. Diemžēl cenas nepiefiksēju. Tas nozīmē, ka Tev pašam būs jāameklē AJ Chocolate House.

Vēsēkā un lietainā laikā, Šokolādes māja ir pilna, un grūti atrast brīvu galdiņu, kur piesēst. Apkalpošana ir jauka un ātra. 

Vai spēj iedomāties, Šokolēdes mājā, vari iegādāties divas prātam neaptverams lietas, šokolādi ar bekonu, vienā šokolādes tāfelītē. Garšas pasaulei nav robežu. Tas nu ir fakts. Tur var arī sastādīt šokolādes dāvanu kasti pēc paša vēlmēm, lieliska dāvana. Arī AJ Chocolate House Rīgā iesaku apmeklēt, te var paķert arī gardus dzērienus līdzi.

Kur vēl baudīt gardas kūkas un kafiju Rīgā, skaties ŠEIT.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt