Gatavo.com Logo 512x512px

Ēdamie dekori restorānā The Botanist

Ēdamie dekori restorānā The Botanist

Ēdamie dekori restorānā The Botanist. Pienācis laiks atkal pastāstīt par kādu nesan atvērtu vietu Rīgas centrā – The Botanist, kuru apmeklēju. Tas ir kokteiļa bārs – restorāns, atrodas Brīvības ielā 73-1. 

Šobrīd jauni kokteiļa bāri ir ik uz stūra, taču The Botanist mani piesaistīja ar savu interesanto konceptu – visapkārt mikrozaļumi. Tā es devos skatīties, kas tur lācītiem vēderā.


Ēdamie dekori restorānā The Botanist

Mans pirmais iespaids ienākot The Botanist – šauri. Pēc bildēm likās, ka vieta ir tāda brīvāka, ne smalks restorāns. Domāju, ka ar draudzeni te būs forši atnākt paklačoties, iedzert kokteili. Nepārprotat, viss bija kārtībā ar vietu, bet iedomas “vs” īstenība. Tāpēc, ja meklē vietu, kur, piemēram, pavakariņot, noteikti iesaku.

Grūti pastāstīt par to atmosfēru, man kaut kas pietrūka, bija kluss un likās, ka apkārt pat manas domas dzird, kas it kā nav slikti, bet, ja atnāc ar draudzeni speciāli uz šejieni parunāties, tad tas mazliet traucēja. 

Kādu ēdienu es pasūtīju

Cenšoties uzvert visu pozitīvi, kas man ar izdevās un sāku lūkoties uz vietu kā mākslu, jo visapkārt bija gleznas un augi. Kamēr gaidījām pasūtītos dzērienus un maltīti, uz galda stāvēja mikrozaļumu podiņš. Ar zaļumiem varēja cienāties, es to arī darīju, tāpēc raksta nosaukums ir “Ēdamie dekori restorānā The Botanist”. Pati mājās mēdzu mikrozaļumus pirkt. Man gan radās doma, cik daudz cilvēki ir apgramstījuši to zaļumu podiņu, bet labāk tādās detaļās neieslīksim. 

Es pasūtīju:
– Bezalkoholisko (starpcitu, tas bija vienīgais) kokteili – Clover club (9EUR)
– Kafiju (3.50EUR)
– Brazīlijas filejas liellopa tartatu (14EUR). 

Klāt nāca svaigi cepta maizīte ar pašgatavotu sviestiņu – tas bija lieliski, manas garšu kārpiņas gavilēja. Kafija bija laba, bet ne labākā ko dzērusi. Kokteilis bija manā gaumē – ar skābumiņu un vieglu salduma piegaršu, tas bija deviņus eiro vērts. Es gan priecātos par lielāku tieši bezalkoholisko kokteiļu dzērienu klāstu. Un runājot par tartaru – otrs labākais tartars, ko dzīvē esmu ēdusi – klāt grauzdēta maizīte, zaļumi. Nu dikti gardi! Tiešām iesaku nogaršot. Šīs uzkodas dēļ, esmu gatava pavisam drīz atgriezties un nobaudīt kādu pamatēdienu.

Viesmīlis bija ļoti atsaucīgs, par katru ēdienu sīki izstāstīja. Minēja, ka zaļumus un citas lietas audzē turpat restorāna pagrabā. Arī nepiedēvā “fast food” ēdienus, kartupeļi frī neesot un cik nopratu nebūšot. Ja vēlies ņemt bērnu līdzi, tad šis jāliek aiz auss. Bet ticu, ka šai vietai ir daudz labāks ko piedāvāt. Galdiņu es nerezervēju un ierados, tā teikt “pārsteigums”. Paveicās, ka bija brīvas vietas. Izskatijās, ka lielākā daļa galdiņu bija rezervēti.

Lai gan pirmais iespaids nebija tas labākais, jo to radīju es pati ar savām domām. Pagāja vien dažas minūtes un viss mainījās. Es iesaku apmeklēt The Botanist! 

Par maniem pirmajiem iespaidiem citos restorānos un kafejnīcās vari lasīt bloga rakstos ŠEIT.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt