Gatavo.com Logo 512x512px

Gozējos veikala skatlogā iekš Noble Wine

Gozējos veikala skatlogā iekš Noble Wine

Gozējos veikala skatlogā iekš Noble Wine. Esi sapņojis kādreiz nonākt reklāmā vai veikala skatlogā, tad Noble Wine noteikti ir tā vieta, kura tev jāapmeklē.

Nav noslēpums, ka uz Elizabetes ielas ir daudz restorāni un kafejnīcas, tik jāatrod sev piemērotākā. Arī Noble Wine atrodas uz tās, Elizabetes iela 33, Rīga.

Garām Noblw Wine nav iespējams paiet, tā krāšņais, spilgtais, rozā skatlogs ir iespaidīgs. Tāpat kā vīna klāsts tajā.
Ļoti omolīga vietiņa, kur malkot vīnu un aī paēst. Un vērot skaisto Jūgendstila Rīgu.

“Vīns cilvēka sirdi pilda ar prieku, bet prieks ir visu tikumu ciltstēvs,” gudri izteicies Johans Volfgangs fon Gēte, un kas gan mēs esam, lai apstrīdētu ģēniju?! Būsim tikumīgi – meklēsim patiesību vīnā!

Patiesības meklējumos ielūkojieties Noble Wine, iepazīsti Latvijā lielāko vīnu kolekciju no ģimenes ražotājiem Eiropā. Šie ir vīni ar unikālu raksturu, kas radīti reģionos ar senām tradīcijām, labākajiem teruāriem un ierobežotiem ražošanas apjomiem.

Noble Wine piedāvā vīnus jebkurai gaumei, tai skaitā – leģendārus un ekskluzīvus. Kā arī var  iepazīties ar stipro dzērienu plašās kolekcijas izpēti. 

Pats Noble Wine uzsver, ka ir Jābauda. Baudiet mani mīļie dzīvi!

Gozējos veikala skatlogā iekš Noble Wine

Aaa, galīgi piemirsu pastāstīt par savu pieredzi. Ar draudzeni pasūtījām pudeli rozā vīna un uzkodā trifeļu čipšus. Bārmenis par mums rūpējās un pildīja izdzertās glāzes. Kā arī uz galda bija pieejams ūdens, kas arī tika pildīts mūsu glāzēs. Kopā samaksājām 37,00EUR, padārgi, bet bija tā vērts. Vīns bija viegls, atspirdzinošs, tāds kāds mums patīk. 

Kāpēc tāds raksta virsraksts “Gozējos veikala skatlogā iekš Noble Wine” – jo mēs sēdējām pie galdiņa, kas bija pie skatloga, kas radīja iespaidu, ka esam daļa no vīna veikala kā dzīvā reklāma. Tā bija interesanta sajūta. Un, nē, man netraucēja garāmgājēji, kas skatījās uz mums. Saņēmām daudz smaidus un uz beigām jau sāku cilvēkiem māt, kas padarīja gan manu, gan viņu dienu, es tā domāju, priecīgāku.

Ņēmām vērā Noble Wine ieteikumu un BAUDĪJĀM 10. augusta dienu!
Priekā!

*ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Kur vēl baudīt gardu vīnu, lasi ŠEIT

Tev varētu arī patikt

Atbildēt