Gatavo.com Logo 512x512px

Starp ziediem malkoju kafiju un šampanieti

Starp ziediem malkoju kafiju un šampanieti

Starp ziediem malkoju kafiju un šampanieti. Es vēlētos zināt, kā citi uzzina par jaunām vietām pirmie. Man citreiz paveicas un ejot pa ielu ieragu kaut ko jaunu vai Tik-Tok meklētājs nāk palīgā.

Šoreiz, Tik-Tok man parādīja jaunu vietiņu Klusajā centrā, Elizabetes ielā 35The Flower Poet. Kad meklēju vairāk informāciju par pašu vietu vai tik tiešām tāda eksistē, bija visai skopa informācija, šobrīd Instagram var uzzināt nedaudz vairāk.

Starp ziediem malkoju kafiju un šampanieti

25. novembrī man ir vārda diena, vēlējos to nosvinēt kādā omolīgā vietiņā ar kafijas tasi. Man ir tāds sarakstiņš ar vietām, kuras vēlos apmeklēt, un tajā bija The Flower Poet.

Tā kā neko nezināju par vietiņu, vēlējos uzzināt par to vairāk zvanot uz norādīto tālruni un rezervēt galdiņu. Diemžēl divu dienu zvanīšana beidzāt negatīvi, nevarēju sazvanīt.

Nav nejausmas kāds ir darba laiks un vai tiešām puķu veikalā ir kafejnīca. Neko darīt. Sniegotajā un slidenajā 24. novembra dienā, ar draudzeni pēc darbiem devāmies uz The Flower Poet ar cerību, ka tā ir vaļā. Mums veicās, viss bija super!


Pa kāpnītēm lejā, pagrabiņā, ja tā var teikt, nonācām mazā pasaku zemē. Vietai nav iespējams paiet garām. Atgādināja mazu rūķīšu mājiņu ar daudz ziediem un dekoriem. Pie kases sagaidīja smaidīga sieviete. Devāmies ieņemt labākās vietas.

Mīksti samta dīvāniņi, daudz spilveni un dekori visapkārt. Acīm bija prieks. Pāris minūtes gribējās tik skatīties apkārt un baudīt mirkli. 

Laikam jāpiemin, ka The Flower Poet ir Ziedu veikals un kafejnīca. Var malkot vīnus, kafija un uzēst kūciņu. Arī ir uzkodu plate, bet nav nejausmas no kā tā sastāv, tā citai reizei.

Abas pasūtījām kafiju, desertiņu un rozā šampanieti (2x). Kopā samaksāju 16EUR. Vienīgais, kur biju vīlusies kūciņu izvēlē, bet deserts bija gards, neteikšu, ka labākais, ko esmu ēdusi. Kafejnīca bija vaļā līdz plkst. 20.00. Nosēdējām līdz pašām beigām, ka īpašniece jau sāka mazgāt grīdas. Un iecere te nopirkt kādu dekoriņu nesanāca.

The Flower Poet ir vieta, kur atnākt paklačoties, iespējams, kā es, lielākā bariņā nosvinēt vārda dienu vai pat dzimšanas dienu.

Taču, jārēķinās, ka vietiņa ir arī ziedu veikals, ik pa brītiņām kāds ieskrien iekšā iepirkties. Man gan patika vērot cilvēkos, ko tad tie pērk vai ir pasūtījuši. Tā kā tuvojās adventes laiks, tad vainagi bija topā.

Mīnuss The Flower Poet manā skatījumā ir tas, ka tur bija nedaudz pavēss, tas ir saprotami, jo puķītes ir jāuztur dzīvas un svaigas. Kopumā atmosfēra ir patīkama, skanēja mūzika, daiļums un miers visapkārt. Es noteikti iesaku apmeklēt The Flower Poet.

Nu tā es 2023. gada 24. novembrī starp ziediem malkoju kafiju un šampanieti!

Kur vēl var pavadīt patīkami laiku, malko gardu kafiju un šampanieti, skaties ŠEIT.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt