Gatavo.com Logo 512x512px

Cruffins Rīgā

Cruffins Rīgā. Gardākie cruffini Rīgā, šim apgalvojumam es noteikti piekrītu, tāpēc ka tā ir arī vienīgā vieta, kur tos esmu baudījusi. (Ja zini, kādu vietu Rīgā, kur vēl var nobaudīt Cruffins, lūdzu ieraksti komentārā.) Cruffins Riga atrodas Vecrīgā, Kalēju ielā 9-11

Par šo vietu es uzzināju no Tik-Tok. Kāda influencere bija ielikusi video, ka Rīgā ir atvērusies jauna kūciņu vieta. Man kā lielai kūciņu mīlei nebija daudz jādomā, tāpēc pēc video noskatīšanās, nākamā dienā devos Cruffins meklējumos. Par nožēlo jāsaka, ka ierodoties Cruffins Rīga kafejnīcā, visi Cruffins bija izpirkti jau ap pulksten 12.00. Pārdevējas teica, ka nebija gaidījušas tādu cilvēku pieplūdumu. Japiemin, ka kafejnīca tolaik bija atvērta tikai trešo dienu. 

Nākamo reizi iegriezos Cruffins pavisam nejauši, sagribējās kūciņu līdzņemšanai. Biju kopā ar draugu, katrs paņēmām pa vienam cruffinam. Es izvēlējos klasisko cruffins un draugs šokolādes. Dikti, dikti gards un sātīgs. Apbrīnoju tos, kas divus pasūta. Katrs maksāja 4.60EUR, ja nemaldos. Padārgi, tiešām padārgi, bet izmērs ir kā lielai kūciņai. Es jau teicu, gardai kūciņai, bezgala gardai.

Šobrīd Cruffins Rīgā ir kā fenomens, redzu gandrīz katrā sociālo tīklu postā. Lai tiktu pie galdiņa, ir jāstāv ārā pie kafejnīcas un jācer, ka ātri atbrīvosies. Es pati esmu gājusi trīs reizes, lai pasēdētu iekšā, pasūtītu kafiju un baudītu kūciņu, bet man vēl nav paveicies, vienmēr aizņemts. Tā iemesls manuprāt ir arī, ka vietiņa ir maza, daži galdiņi. Dizains Cruffins kafejnīcai ir fantastiks, teiktu moderni elegants. Kas man ļoti patīk, Cruffins kafejnīcas darba laiks, tas ir P. – S. 10.00-20.00/ Sv. 10.00-18.00. Retu kura kafejnīca ir tik ilgi vaļā.

Vai Tev ir jānogaršo gadrākie Cruffins Rīgā, JĀ, noteikti!

Vai es tur vēl došos, jā, jā un vēlreiz jā. Pagaidīšu, kad nedaudz nosēdīsies Cruffins bums, un cerēšu uz galdiņu kafejnīcā, lai pastāstītu kāda atmosfēra ir iekštelpās.

Kur vēl var baudīt gardu kafiju un kūciņas, lasi ŠEIT

Tev varētu arī patikt

Atbildēt