Gatavo.com Logo 512x512px

Kā atradu Van Gogh Spirits Gallery

Kā es atradu Van Gogh Spirits Gallery

Kā atradu Van Gogh Spirits Gallery. Kā šodien atceros, bija pēdējā, karstā vasaras jeb septembra diena šogad. Zināju, ka to dienu vēlos pavadīt kādā skaistā un jaunā vietā.

Man ir vesels saraksts ar vietām, ko vēlos apmeklēt. Biju atzīmējusi kaut kādu kafejnīcu Pulkveža brieža ielā 8. Daudz nedomādama devos ceļā. Kā man gāja – es to kafejnīcu neatradu (tā vienkārši izrādas vairs neeksistē), toties Van Gogh Spirits Gallery gan. Tā ir pavisam nejauši atrasta superīga vietiņa. Laikam arī šai vietai varētu piedēvēt, ka tā atrada mani. 

Van Gogh Spirits Gallery atrodas Pulkveža Brieža iela 35, Rīgā. Par šo vietu internetā ir visai skopa informācija, tāpēc lai saprastu par ko es te runāju, būs vien Tev pašam uz turieni jādodas. Cik noprotu Van Gogh Spirits Gallery piedāvā degustāciju telpas, “Showroom”. Tajā ir veikals un bārs. Jāpiebilst, ka arī garda kafija un kruasāni. 

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir Screenshot-2023-10-25-at-13.58.27-1019x1024.png


Kā atradu Van Gogh Spirits Gallery, lasi tālāk

Atgriežamies pie skaistās un saulainās dienas, manu piedzīvojumu meklējot neeksistējošo kafejnīcu. Saule, kafija un ritenis – tā varētu raksturot savu ideālo dienu. Lecu uz riteņa un devos ceļā. Esot uz Pulkveža brieža ielas 8, braucu šurpu turpu, lai atrastu to sadosīto kafejnīcu, kas kartē rādās tieši TUR, kur tobrīd atrados. Braukāju tik tālu šurpu turpu, ka nonācu pie citas kafejnīcas pašai nemanot.

Van Gogh Spirits Gallery ārā terse, ja to tā var nosaukt, ir apbrīnas vērta. Sēdēju pie brīnišķīga galda un tikpat skaista krēlsa, viss no mozaikām. Tāds Portugāles vaibiņš. Blakus paliela koka teresa. Pašas galerijas telpas nav lielas, taču pietiekamas, lai uzrīkotu kādu koorperatīvu pasākumu vai nosvinēt dzimšanas dienu. Iekšposē lete pret plašu logu, kur sēdēt un baudīt dzērienu.

Draudzīgs apkalpojošais personāls. Piekrita pat uz sekundi pieskatīt manu riteni, lai varu aiziet uz labierīcībām.

Mans pirmais iespaids ieejot telpās bija WOW, Van Gogh uz sienas, tad es vēl nezināju par kafejnīcas nosaukumu, šobrīd viss saliekas pa plauktiņiem.

Tā kā šī vieta likās visai svaiga, jautāju bārmenim (nezinu, kā pat nosaukt) par šīs vietas izveidi un cik ilgi jau atvērta. Tad pēkšņi ar mani sāka runāt, liekas ka varētu būt īpašnieks, un pačukstēja, ka vietiņa ir gandrīz gadu jauna un 1. novembrī svinēs Dzimšanas dienu. (Es iegriezīšos.)

Pasūtīju savu dienas kafiju un kruasānu ar prosciutto. Starpcitu, ja esi lasījis citus manus rakstus, tad zini, ka Rocket Bean kruasāns ir mans iecienītākais. Van Gogh Spirits Gallery kruasāns bija gardāks, nespēju noticēt, ka to saku. Kopā samaksāju 7,00EUR. Pētot Galerijas IG, saprotu kadēļ kafija bija lieliska, tur izmanto Kalves pupiņas.

Malkojot kafiju, baudīju super saulaino un silto septembra dienu. Diena vispār man izvērtās ar negaidītiem, patīkamiem piedzīvojumiem – par tiem citu reizi.

Es biju nedaudz apjukusi, jo meklēju savu iedomāto kafejnīcu un nokļuvu citā pasaulē. Es par to vispār nesūdzos. Nespēju tā kārtīgi izpētīt un izbaudīt vietiņu, jo uztraucos par savu nepieslēgto riteni uz ielas, kas atstutēts pret galdu. Tāpēc vēl viens iemesls tur atgriezties. 

Vai es tev ieteiktu apmeklēt Van Gogh Spirits Gallery, JĀ, noteikti!


Kur vēl baudīt gardu kafiju un kruasānus, lasi ŠEIT

Tev varētu arī patikt

Atbildēt