Gatavo.com Logo 512x512px

Vecmāmiņas maigums Pure beķerejā

Vecmāmiņas maigums M. Pure beķerejā

Vecmāmiņas maigums Pure beķerejā. Aizgājušajās brīvdienās (20. janvāris) devos uz Ogri, apskatīt Slip’n Slide, gaismas un dabu. Laiks bija brīnišķīgs, mazi mīnusiņi, gaiss svaigs un no sniega sniģsanas un lietus ne miņas.

Ogre ir zināma ar saviem rotājumiem atbilstoši sezonai. Un, protams, skaisto promonādi gar Ogres upi. Un arī es vēlējos apskatīt gaismoto Ogri ar ziemas sniega segu. 

Tas bija brīnišķīgi. Sajutos, ka vēl vienu reizi nosvinu Ziemassvētkus. Tā kā sen nav redzēt saulīte, un laikapstākļi mūs baig nelutina pēdējā laikā, šī svētku sajūta radīja pacilātas emocijas. 

Vecmāmiņas maigums Pure beķerejā

Pēc kārtīgas pastaigas, kas bija vairāku padsmit kilometru garumā, prasījās kūciņa un kafija. Staigājot pa slaveno Ogres Brīvības ielu, katrs gurmāns var atrast sev atbilstošu kafejnīcu vai restorānu, kur paēst vai vienkārši pasēdēt un sasildīties ar tēju.

Ogrē esmu bijusi vairākas reizes un šis tas jau ir izmēģināts. Par labu izvēlējāmies M. Pure beķereju, kas atrodas Ogres vēsturiskajā centrā – Brīvības ielā 21. Pie ieejas ārā skanēja patīkama mūzika un karājās rotājumi Ziemassvētku noskaņās. 

Ieejot iekšā pirmsais iespaids, cik jauki, esmu ciemos pie Vecmāmiņas. Mājīgā kafejnīca iekārtota 20. gadsimta 20-30to gadu stilistikā, mēģinot sajūtās restaurēt reiz populārā Ogres kūrorta noskaņu. Apkārt daudz puķes, logos veclaicīgi aparāti, kā piemēram, rakstāmmašīna. Arī iekšpusē skan mierīga, džezīga mūzika. Man patīk! Vecmāmiņas maigums Pure beķerejā!

Beķerejā var baudīt īpaši izmeklētu, Latvijā grauzdētu kafiju, kā arī pašu ceptus gardumus. Visas smalkmaizītes un kūkas tiek gatavotas uz vietas, izmantojot sviestu un dabīgās izejvielas. Konditorejas izstrādājumi ir roku darbs, kas tiek cepti ar mīlestību katram viesim. Ir iespējams pasūtīt konditorejas un kulinārijas izstrādājumus viesībām un svētku galdam.

Pie galdiņiem pārīši bauda mirkli. Mani šī vieta apbūra. Pēc iešanas bija manāms nogurums, mūzikas ritmi ieveda senajos laikos, kad dāmas nēsēja korsetes un platas kleitas, vīri cilindrus. 

Pāsūtīju ar dzīvesbiedru kafiju un kūciņu. Nu es jums saku, īsts vecmāmiņas maigums Pure beķerejā!

Man kā lielai kafijas mīlei, kafija ļoti garšoja. Nesteidzīgi baudot mirkli, mazais ceļojums gāja uz beigām. Nācās doties uz vilciena pusi. Braucām ar jauno ViVi vilcienu, pagaidām labs iespaids. Vilciens bija puštukšs, vēl tīrs un svaigs.

Par citiem maniem garšu piedzīvojumiem, vari lasīt ŠEIT.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt