Gatavo.com Logo 512x512px

restorāns SAKNÉ

SAKNÉ kartupelis

Restorāns SAKNÉ, atrodas Torņa ielā 4. Man jau drīzā asociējas ar mazu veikaliņu kā “Narvesen”, pieej pie lodziņa un pasūti savu izvēlēto kartupeli. Tieši tā , kartupeli, lai arī cik dīvaini tas izklausītos.

Restorānam “SAKNÉ” bija garām iets vairākas reizes, ar nelielu bijību vienmēr nolūkoju to, tomēr tas kartupelis neizkrita no prāta. Un, ja jau tā, tad restorāns ir jāapmeklē, ko arī izdarīju kopā ar dzīvesbiedru.

Garšīgi, sātīgi un veselīgi pildītie kartupeļi, tā pats restorāns “SAKNÉ” saka. 

Resotrānā “SAKNÉ”  var sēdēt tikai ārā pie maziem galdiņiem vai pasūtīt līdzņemšanai. Teikšu godīgi, sēžot ārā jūtos nedaudz diskonforti, jo restorāns atrodas tieši pie apskates objekta, kas ir Latvijas pilsētu un Novadu ģērboņu siena. Daudzi fotografējās un stāvēja blakus galdiņam, lai apskatītu šo apskates objektu. Grozies kā gribi, šis fakts ir jāpieņem, ja vēlies apmeklēt restorānu. Nezinu gan kā, piemēram, rudenī varētu apmeklēt šo restorānu un sēdēt ārā, bet nu to laikam jau redzēs vēlāk. 

Par ēdienu SAKNÉ

Par ēdienu Resotrānā “SAKNÉ”. Pasūtījām divus kartupeļus “Latvijas klasiskais” un “Meksikāņu gaumē”. Kopā samaksājām 14.00 EUR. Varbūt liekas, ka par vienkāršu kartupeli ir trakums maksāt 7.00 EUR, kas man sākumā ar likās, taču jāatceras, ka tu maksā netikai par ēdienu, bet par pašu vietu, apkalpošanu un pagatavošanu, nerunājot par darbinieku algām.

Kartupeļi bija lieli ar bagātīgu pildījumu. Es, kad pasūtīju savu Latvijas klasisko kartupeli, nepievērsu uzmanību sastāvam, tā parasti es nedaru, bet ko nu vairs. Saņemot ēdienu, nedaudz pasmējos par savu izvēli, jo bija daudz siļķes. Pildījumā bija siļķe, biezpieniņš un zaļumi. Pats kartupelis gan man, gan draugam, nebija līdz galam izcepts, kas arī sabojāja visu tālāko ēšanas prieku un tāpēc to nespējām apēst to visu. Pildījums gan bija gards. Starpcitu, te var pasūtīt arī zupiņas un uzkodas.

Vai es vēlreiz atgrieztos restorānā “SAKNÉ”, diez vai. Ieteiktu kādam citam – jā, tiešām interesanta pieredze un, ja kartupelis ir izcepts, domāju, ka garšas ziņā jums arī patiktu. Interesantākais bija, ka garāmgājēji nopētīja mūsu šķīvjus un arī piesēda pie blakus galdiņiem, lai pasūtītu savu kartupeli. Ko tur liegties, manuprāt, šāds ēdiens nav bieži sastopams un ir uzrunājošs, lai to pagaršotu. Pie garšas un kvalitātes restorānam “SAKNÉ” ieteiktu vēl piestrādāt, lai teiktu – “JĀ”, šeit noteikti ir jāiegriežas.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt