Gatavo.com Logo 512x512px

Natu paradīze Kure ceptuvē

Natu paradīze Kure ceptuvē

Natu paradīze Kure ceptuvē. Vēl viens mazs gardums Rīgas centrā. Kā pati Kure ceptuve saka “the living bakery” – dzīvā beķereja. Un šim apgalvojumam noteikti varu tikai piekrist.

Dikti maziņa vietiņa, ar trim apaļiem, maziņiem galdiņiem. Vienā sānā rosīgie pavāri, kas rada gardo maģiju un otrā vienmēr smaidīgā pārdevēja. 

Kure ceptuve atrodas Ģertrūdes ielā 33, Rīgā. Ieeja ar skatu uz veco Ģertrūdes baznīcu.

Natu paradīze Kure ceptuvē

Izvēlies sev tīkamāko natas maizītes garšu – klasiskā pastel de nata, kardamona, zemesriekstu, pistāciju, creme brulee, ābolu nata, bio šitaki sēņu nata, pikantā nata. Un nu jau arī parādījušies zviedru kardamona maizītes. Cik noprotu no pēdējās apmeklēšanas reizes, ka tur var nogaršot netikai maizītes, bet šis fakts man kārtīgāk jāpārbauda.

Kure ceptuve ir vēl viena fantastiska vietiņa, kas atvērās vaļā pagājušo 2023. gadu. Svaigas ceptas Natas, tā sevi reklamēja. Un ko tur daudz domāt, gāju skatīties un nogaršot. Katru reizi, kad devos pēc natām, ceptuvē nebija neviena brīva galdiņa. Neko darīt, vajadzēja pasūtīt līdzņemšanai.

Pati esmu nogaršojusi klasisko, ābolu natas un zviedru maizīti. Man tiešām ļoti garšo. Katru reizi ir bijušas siltas.

Pienāca 2024. gada janvāris un trāpījos un tukšu ceptuvi. Es tā nopriecājos, ka varēšu beidzot uz vietas baudīt maizītes, skatīties pa stikloto sienu kā pavāri gatavo. Pat skaļi noteicu pārdevējai, ka nekad līdz šim man nebija gadījies šeit pasēdēt.

Kā jau sākumā minēju, vietiņa ir maza. Kādu brītiņu bija vienu. Tad sākās pusdienu laiks un cilvēki sākā nākt ceptuvē. Viss ir tik šauriņš, ka sāku pat neomolīgi justies un mierīgā pasēdēšana vairs nebija tik mierīga. Bet ticu, ka šāds cilvēku pieplūdums ir uz neilgu laiku. 

Pēdējā reizē dzēru cappuccino un ēdu viņu jaunumu zviedru kardamona maizīti ar mandeļu krēmu un putukrējumu. Interesanta kombinācija, maizīte bija nedaudz pasāļa un krēmi saldi. Bet man patika.

Es noteikti iesaku apmeklēt Kure ceptuve! 

Kur vēl Rīgā un tās apkaimē baudīt gardu kafiju un kūciņas, skaties ŠEIT.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt