Gatavo.com Logo 512x512px

Palutinot sevi apmeklēju restorānu Barents

Palutinot sevi apmeklēju restorānu Barents

Palutinot sevi apmeklēju restorānu Barents. Kā pats restorāns Barents saka, ka lepojas ar savu ziemeļu izcelsmi un aicina katru viesi svinēt šī reģiona garšas kopā ar viņiem. Nu ko tur daudz, devos to arī darīt.

Restorāns atrodas Smilšu ielā 3, Vecrīgā.

Palutinot sevi apmeklēju restorānu Barents

Draudzene rezervēja galdiņu piecām personām pie “Šefpavāra galdiņa”, kur mums bija iespēja redzēt kā top mūsu maltīte. Tā mēs lepni ieņēmām vietas no sešām sēdvietām pie ozolkoka letes, no kuras paveras skats uz to kā Barents virtuvē rosās pavāri. Tas bija tiešām superīgs piedzīvojums. Cepums šefpavāriem par saskaņu, tīro virtuvi un vieglumu ar kādu viņi gatavoja. Sākumā likās, ka paši smaržosim pēc ēdiena un būs viss pa daudz, bet neatminos, ka kaut kas tāds bija, un ja bija, tad nemaz netraucēja.

Palutinot sevi apmeklēju restorānu Barents

Katrs ņēmām pa uzkodai, pamatēdienam un dzērienam. Saldajam vienkārši nebija vairs vietas.
Uzkodā es ņēmu brieža gaļas tartaru, labākais ko savā mūžā pagaidām esmu baudījusi, tas bija arī mana vakara top ēdiens. Pamatēdienā izvēlējos brieža gaļas steiku. Steiku vēlējās daudzi, bet bija palicis tikai viens. Man laimējās un varēju to ēst tajā vakarā tikai es. Protams, tas bija debešķīgs, kusa mutē. Visu vakaru draugus tincināju par to, ka viņi nevarēja ko tik labu nobaudīt, jutos īpaša.

Ja jau svinējām dzīvi, atļāvos paņemt negroni dzērienu, un atkal jāsaka, ka labāku par šo pagaidām neesmu dzērusi.

Starp ēdienu pauzītēm baudījām šefpavāra komplimentus, mazu uzkodiņu un saldo ēdienu. Tas man bija pārsteigums, gards pāsteigums. 

uzkoda

Vispār, laikam jāpasaka, ka šāda tipa restorānu apmeklēju pirmo reizi. Tāpēc biju nedaudz satraukusies, vai esmu atbilstoši saģērbusies, kā jāuzvedās un kādas būs cenas, lai gan tas bija šoreiz ne tik svarīgi. Beigās ierodoties restorānā, sapratu, ka esmu nedaudz pārcentusies ar izskatu, blakus pie galdiņa sēdēja citi viesi, kas bija uzvilkuši džinsenes un džemperīti.

Ļoti patika, ka viesmīļi rūpīgi pastāstīja par ēdienu, kā tas tika pagatavots un no kurienes nāk galvenās ēdiena sastāvdaļas. Cik nopratu, Barents ļoti lepojas ar savām jūras veltēm, tās gan es nenogaršoju, bet gan jau paspēšu.

Atmosfēra nepiespiesta, viss gaišs, fonā skanēja patīkama mūzina un laiks līdz ar to lidoja.

Es tiešām iesaku iegriezties Barents, ja apsver domu apmeklēt kādu restorānu. Un es par visu kopā, liekas samaksāju 70EUR, kas, manuprāt, nav pa visam daudz šādai vietai, kur katra ēdiena sastāvdaļa tiek rūpīgi izmeklēta. Ja vēlies ietaupīt un nereāli kritizēt visu ko redzi, tad neieteiktu, tev apmeklēt vispār nevienu restorānu un aiziet uz McDonald’s.

Kādus restorānus vēl apmeklēt Rīgā, skaties ŠEIT.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt