Gatavo.com Logo 512x512px

Mīlīgā vietiņa Muffins and More

Mīlīgā vietiņa Muffins and More

Mīlīgā vietiņa Muffins and More. Es pati šo vietu uzgāju tikai pagājušo gadu. Krāsainie glazūra keksiņi ir vienkārši fantastiski.

Muffins and More atrodas Ģertrūdes ielā 9. Viena no vietiņām, kas pēkšņi sāka “trendod” interneta pasaulē 2023. gadā. 

Šī tik tiešām ir kūciņu, bulciņu paradīze – mazas, lielas un krāsainas.

Par Muffins and More 

Tā ir ģimenei piederoša kafejnīca – maizes ceptuve, kas specializējas smalkmaizīšu ražošanā. Pieejamas vairāk nekā 20 dažādas garšas, lielākā daļa no tām katru dienu.

Bez smalkmaizītēm gatavo arī kūciņas, siera kūkas, Red Velvet, kūku popsus, dāņu konditorejas izstrādājumus (spandauer), kanēļa mīklas izstrādājumus, ābolu pīrāgus un braunijus. 

Kas ir labs ēdiens bez labiem dzērieniem?

Kafejnīcā ir augstākās klases espresso automāts un fantastiska sadarbība ar Kalve Coffee, tāpēc var piedāvāt lielisku – kafiju, espresso, espresso macchiato, cafe latte, kapučīno. Ja neesat liels kafijas cienītājs, tad ir liela tējas izvēle (melnā, pelēkā, zaļā un augļu). Ja  vairāk patīk kaut kas svaigs un auksts, iespējams, vēlēsities dzert svaigu sulu vai smūtiju. Tas viss ir. Ja domā, ka kaut kā trūkst, vienkārši jautā komandai. Tomēr vislabāk ar mafinu ir glāze piena, arī to piedāvā.

Mīlīgā vietiņa Muffins and More

Jau citos rakstos esmu minējusi, ka tieši 2023. gads man bija jaunu vietu apmeklēšanas gads. Muffins and More bija manā “bucket listā”. Mazas, stiklotas durvis uz Ģertrūdes ielas. Ieejot iekšā knapi var pagriezties. Galdiņi vienmēr aizņemti. Labi, ka ir pavasaris un vasara, kad āra terases rotā ielas. 

Mana pirmā apmeklēšanas reize bija vasarā, kur paņemu savu pirmo glazūraino kēksiņu. Un tas izkusa mutē. Ar skatu uz Ģertrūdas baznīcu, dzerot auksto kafiju un ēdot muffinu, priecājos par dzīvi. Dienas vēlāk, nogaršoju ar draudzeni arī smūtijus. Manā gaumē, ne pārāk saldi, nepārāk veselīgi, viens smūtijs 5EUR.

Pēc tam Muffins and More ēdienu esmu ņēmusi tikai līdzņemšanai. 

Mīlīgās vietiņas telpas ir krāsainas un baudāmas. Acis iet uz visām pusēm. Es noteikti iesaku apmeklēt šo vietu!

Kur vēl Rīgā baudīt gardas kūciņas un kafiju, lasi bloga rakstā “Kur paēst Rīgā kūciņu un iedzert gardu kafiju”.

puķes vasarā

Tev varētu arī patikt

Atbildēt