Gatavo.com Logo 512x512px

Steiku vieta Zilā govs

Steiku vieta Zilā govs

Steiku vieta Zilā govs. Es esmu kafiju vietu cienītīja, taču retu reizi sanāk arī iegriezties kādā restorānā un pacelties spārnos.

Zilā govs bija manā sarakstā – vietas, kas jāapmeklē. Februāri bija mana dzimšanas diena, kas bija arī lielisks iemesls, apmeklēt ko nedaudz īpašāku, tā nu par labu nāca steika vieta “Zilā govs”. Restorāns atrodas Meistaru ielā 21, Vecrīgā.

Steiku vieta Zilā govs

Laikam jāsāk ar to, ka šī noteikti ir gaļas ēdienu vietiņa un vegāniem ne īsti draudzīga. 

Ja jau ejam uz Steiku vietu, tad ar jāēd steikts. Un jāpiemin, ka esmu steika mīle, un vienu reizi nedēļā, mājās gatavoju steiku. Kā šo baltu dienu atceros, ka izvēlējāmies Zilās govs steiku ar ķiploku mērci. Zilā govs vispār ir reta govs šķirne, kas sastopama vienā reģionā Latvijā, ja pareizi atminos. 

Mani pārsteidza restorāna dizains. Ejot uz restorānu, galvā ir domas, ka viss būs tāds smalks, gaišs, ekskluzīvs, ja tā var teikt. Taču Zilajā govī bija ieturēts vēsturiska kroga dizains ar tādu patīkamu eleganci.

Par pašu ēdienu. Steiks bija fantastisks. Uzkodā izvēlējāmies pīles pastētu, kas bija satriecoša, tik labu pastēti neesmu vēl nekur ēdusi. Kā dzimšanas dienas komplimentu, mani pacienāja ar vīna glāzi un desertu. Tas bija ļoti jauks un mīļs pārsteigums.


Ja vēlies baudīt satriecošu steiku un ēdienu no latviešu saimniecībām, Tev ir jāapmeklē Zivā govs!

Kur citur Latvijā baudīt gardu ēdienu, skaties ŠEIT.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt