Gatavo.com Logo 512x512px

Sajūtu vieta All Cappuccino

Sajūtu vieta All Cappuccino

Sajūtu vieta All Cappuccino, kas atrodas Antonijas iela 11 un arī Vīlandes ielā 3, Rīga.

Kad sāku savu kafiju vietu maratonu, zināju, ka vēlos noteikti apmeklēt All Cappuccino, ko biju redzējusi klusajā centrā, kas man asociējās ar kaut ko dikti mīļu un maziņu. 

Sajūtu vieta All Cappuccino

Šī vieta vienmēr ir pilna, lai gan knapi pamanāma. Manuprāt, cilvēki tur ir vienmēr. Daudzi arī iegriežas paņemt kādu dzērienu vai maltīti līdzi. All Cappuccino āra terase atgādina Itāliju vai Franciju. Iekštelpas, ja man jāsaka godīgi, ne ar ko diži neizceļas, tāda veikaliņa tipa telpas.

Es noteikti iesaku tur iegriezties un nobaudīt kafiju no iedvesmojošām krūzītēm. Iztukšojot tasi, man bija patīkams pārsteigums, šādas smalkas detaļas man dikti silda sirsniņu. Un kur tad kafija bez kūciņas. Šoreiz izvēlējos gaļas tarti un šokolādes kūku. Laikam bija uznākusi lielummānija. 🙂

Ik pareizei iegriežot tur, paķeru kafiju līdz ņemšanai. Un uzsmaidu cilvēkiem, kas šajā vietā vienkārši bauda dzīvi. Un tas skats no galdiņiem. Kas Rīgas centrā var būt skaistās par Jūgedstila ēkām. Iegriezies sajūtu vietā All Cappuccino un tu sapratīsi par ko es te runāju. 

Kur vēl paudīt gardu kafiju, lasi bloga rakstā “Kur paēst Rīgā kūciņu un iedzert gardu kafiju“.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt