Gatavo.com Logo 512x512px

Latvijas Parīze Crumble cake kafejnīcā

Latvijas Parīze Crumble cake kafejnīcā

Latvijas Parīze Crumble cake kafejnīcā. Es rodu baudu no mīļām, mazām vietiņām. Un šo jauko Crumble cake cafe man parādīja draudzene. Es tajā iemīlējos jau no pirmās sekundes. Un barista/viesmīle uzņēma tik patīkami, ka bija sajūta – te būs labi!

Crumble Cake kafejnīca atrodas Jāņu ielā 4, Vecrīgā. Vietiņa gan ir maziņa un tajā ietilpība nav liela. Cilvēki tā raiti mainījās, kāds ienāca, kāds izgāja.

Kafija un kāda kūciņa, jup, tas ir tieši tas, ko vienmēr daru jaunās vietās. Kafija bija laba. Bet kafijas pasniegšana ir savā ziņā īpaša. Kafiju pasniedz krāsainās, cacīgās krūzītēs, kas, manuprāt, arī padara šo vietu tik īpašu.

Latvijas Parīze Crumble cake kafejnīcā


Savai draudzenei šo vietu noraksturoju šādi: esmu atnākusi ciemos pie vecmāmiņas un dzeru kafiju no tējas servīzes, kas stāvējusi plauktā vairākus gadus un to nekad nevarēja aiztikt. Tāda dikti, dikti mājīga vietiņa.

Es arī teiktu, ka šeit no tā, ka viss ir šaurs un smalciņš, ir vieta, kur tikai malkot dzērienus un runāt. Vieta elektronikām, manuprāt, Crumble cake cafe nav. Manā “check list” ir noteikti šo vietu apciemot siltākā laikā. Ticu, ka tad var sajust pavisam citu maģiju.

Ziniet, es teikšu, ka nokļuvu Parīzē, bet es tur nekad neesmu bijusi. Latvijas Parīze Crumble cake kafejnīcā!

Kur vēl paudīt gardu kafiju, lasi bloga rakstā “Kur paēst Rīgā kūciņu un iedzert gardu kafiju“.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt