Gatavo.com Logo 512x512px

Jaunās Kurts Coffee mājas

Jaunās Kurts Coffee mājas

Jaunās Kurts Coffee mājas. Neilgi pēc jaunās vietas atvēršanas, devos apskatīt un izbaudīt Kurts jauno kafejnīcu. Tieši tā, jaukajam, mazajam namiņam ir arī uzradies “brālis”, kurā var ieiet iekšā, apsēsties un malkot gardu kafiju. 

Kurts Coffee atrodas Tērbatas ielā 56, pretī Ezītim Miglā. 

Par Kurtu
Kurts ir zēna vārds. Kurta ģimene izveidojusi brīnišķīgo kafijas vietu un netikai, lai varētu finansiāli nodriešināt Kurtu ar nepieciešamo: rehabilitāciju, auklīti, prieku, laimi un veselību. Jau kopš 3 mēnešu vecuma viņam uzstādīta reta un smaga diagnoze – epilepsija, kurai medikamentoza terapija, diemžēl, nav efektīva. Viņš nestaigā, nerunā, patstāvīgi neēd.

Apskati Kurts mājaslapu, tur vari uzzināt vairāk par pašu Kurtu un, iespējām, kā palīdzēt jaunajam censonim. 

Jaunās Kurts Coffee mājas

Pirms tam Kurts Coffee ir atradies vairākās vietās. Šobrīd atrodas arī pie Vērmanes dārza ieejas, Elizabetes un Barona ielas krustojumā. Dikti mīlīgs un apburošs namiņš, kur var paķert kafiju un kādu cepumiņu līdzņemšanai. Man ļoti patīk. Esmu biežs apmeklētājs. Man parocīga lokācija, lai ikdienas skriešanā varētu paķert kafiju un doties ceļā. 

Jaunās Kurts Coffee mājas

Dikti priecājos par Kurts coffee izaugsmi. Jaunas un plašākas mājas. Kafejnīca mājīga, prasās vēl nedaudz pieslīpēt un būs super. Lokācija ir parocīga. Tērbatas iela vispār ir tāda restorānu un kafejnīcu iela. 

Par pirmajiem iespaidiem

Bija 19. decembris, pirmsvētku laiks. Iekštelpas izrotās ar Ziemassvētku dekorācijām. Kā arī Kurts bija dažas dienas pirms tam nosvinējis savu 12. Dzimšanas dienu un apkārt rotājās baloni.

Iekārtojos ērtā nostūrītī, pasūtīju savu iecienīto kafiju un lauku kūkas gabaliņu. Kafija nemainīgi bija izcila, kūka gan nebija manā gaumē. Kopā samaksāju 8,30EUR. Tur pavadīju gandrīz divas stundas, jo pastrādāju pie datoriņa.

Bija arī citi apmeklētēji kā es, kas bija iegrimuši datoros. Kafejnīcas durvis vērās vaļā salīdzinoši bieži. Bija tādi apmeklētēji, kas vēlējas noskaidrot, kas šī par jauno vietiņu, un pastāvīgie klienti.

Nekas vairāk man īsti nav sakāms. Vai teikšu, ka wow, tik superīga vieta, īsti nē. Toties, ja meklē parastu vietiņu, kur malkot kafiju vai tēju, tad noteikti iesaku. 

Kas mani vēl īsti mulsina, pieejamā informācija internetā par Kurts Coffee kafejnīcu. Tur parādas tik daudz adreses, ka tik lozē, kura ir īstā. Un, jā, īstā adrese nekur nemaz neparādas, tik ja Instagramā pēti bilžu galerijas, kaut kur uzvīd patiesā adrese. Un, protams, darba laikus arī būtu jauki uzrādīt.

Es ticu, ka jaunās Kurts Coffee mājas vēl apmeklēšu. Lai veicas!

Kur vēl malkot gardu kafiju un kūciņas, lasi bloga rakstā “Kur paēst Rīgā kūciņu un iedzert gardu kafiju

Tev varētu arī patikt

Atbildēt