Gatavo.com Logo 512x512px

Place to be, vieta kur būt

The Place to be, vieta kur būt, laikam jau šim nosaukumam un apgalvojumam piekrītu. Tagad ir 5. jūlijs, 2023. gads, sēžu Tallinas kvartālā, vietā “The Place to be”, un darinu rakstu, kā šī vieta kļuva par manu vasaras vietiņu.

Pirmā iepazīšanās ar The place to be man bija tās atklāšanas dienā, kad ar draudzeni izdomāju iegriezties un paskatīties, kas tas par zvēru. Kas man uzrunāja no atklāšanas reklāmas, ka tā ir kafijas vietiņa. Neko daudz nedomādamas ar draudzeni ar devāmies uz atklāšanu.

Atklāšanas dienā, uzkārās karšu termināls un varēja norēķināties tikai skaidrā naudā, kas radīja daudziem problēmas, tajā skaitā arī mums. Bet viss beidzās labi.
Protams, pasūtījām kafiju. Kā jau atklāšanā, arī cienāja viesus ar uzdokām un želeju šotiem, kas bija patīkams un gards pārsteigums, tie ir arī dzērienkartē šobrīd pieejami.

Brīvā brīdī apmeklēju šo vietu, lai nobaudītu kādu bezalkoholisku dzērienu, protams, kafiju, aukstos dzērienus, bezalkoholisku kokteiļus, pāris reizes kādu kūciņu, pēdējo ko nogaršoju bija marakujas kūciņa. 

Cenas, kā jau visās kafijas vietās, šī nav nodārgākajām, bet arī ne no lētākajām. Balta kafija maksā 3EUR un aukstais mango-marahuja dzēriens 4EUR. Esmu mēģinājusi arī kokteiļus un tie pārsvarā visi maksā 8EUR.

Esmu vienmēr priecīga par jaunajiem viesmīļiem/bārmeņiem, kas ir ļoti atsaucīgi un laipni. The place to be ir pieejams arī bezmaksas ūdens uzpildes vieta. Ieeja ar suņiem un plaša āra terase un iespējas Tallinas kvartālā sēsties, kur vien vēlies.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt