Gatavo.com Logo 512x512px

Biezpiena saldais ar banāniem

Biezpiena saldais ar banāniem
 • Sagatavošanas Laiks
  2,5 min
 • Gatavošanas Laiks
  2,5 min
 • Porcijas
  1
 • Gatavs
  5 min

Biezpiena saldais ar banāniem. Veselīga un lieliska maltīte brokastīs sev pašam un bērnam. Pagatavošana aizņems nieka piecas minūtes. 

Biezpienu mūsu ledusskapjos un ēdienu receptēs atrodam gan ikdienā, gan svētkos, gan brokastīs, pusdienās un vakariņās. Tas ir noderīgs un iecienīts produkts kā veselīguma, slaiduma un sportiskuma meklētājiem, tā dažādu saldo ēdienu, biezpiena kūku un desertu mīļotājiem. Turklāt katrai situācijai iespējams izvēlēties piemērotāko biezpienu – liesāku vai treknāku, viendabīgāku vai graudaināku.

Citas deserta receptes meklē ŠEIT.

Vai zināji, ka biezpiena galvenās priekšrocības salīdzinājumā ar citiem produktiem ir tādas, ka šī produkta sastāvā ir daudz kalcija, kas ir ļoti veselīgi zobiem un kauliem. Taču izņemot kalciju tā sastāvā ir vitamīns A, kas palielina organisma pretestību pret infekcijām, normalizē vielmaiņas procesu. Tas ir arī lielisks B2 vitamīna avots, kas uzlabo redzes asumu un veicina audu reģenerēšanās procesu. Un visbeidzot, biezpiena sastāvā ir kalciferols (D vitamīns), kas regulē kalcija un fosfora apmaiņu organismā.

Taču ar biezpienu nevajadzētu pārforsēt un nav ieteicams to lietot katru dienu.

Sastāvdaļas

  Pamācība

  Solis 1

  Blenderī ievieto biezpienu, banānu un jogurtu. Visu blendē līdz veidojas viendabīga masa, bet nesablendē pārāk daudz, lai nav par šķidru.

  Solis 2

  Kad masa gatava, ievieto bļodā no kuras baudīsi ēdienu un pārkaisi ar kakao. Gatavs!

  Secinājums

  Blendera vietā vari izmantot rokas blenderi, vai pat ar rokām visu samīcīt. Sastāvdaļas vari palielināt vai samazināt, tas garšu nemainīs. Lai labi garšo!

  Tev varētu arī patikt

  Atstāt Atsauksmi