Gatavo.com Logo 512x512px

Kafija un skats uz ezeru Siguldā

Kafija un skats uz ezeru Siguldā. Mazs ieskats kā man citreiz patīk pavadīt dienu vai dienas. Nekas vairāk kā daba un kafija nav nepieciešams. Esmu dabas bērns, tāpēc ja ir iespējams, cenšos iet pārgājienos, pavadīt laiku parkos vai apskatīt Latvijas pilsētas. 

Kaut kad pasen ar dzīvesbiedru noīrējām Siguldā namiņu, drīzāk teiktu modernu telti ““Lakeside” kamping Sigulda”. Ļoti patīkams un atsaucīgs īpašnieks.

Jau pirmstam veikalā sapirkām ēdamo, svaigas Latvijas zemenītes, šašliku un citus labumus, lai pagatavotu sev gardas vakariņas. Teltī bija pieejami trauki, kafija, kafijas aparāts, viss nepieciešamais, lai uztaisītu gardu kafiju un maltīti.

Šī bija arī pirmā vieta, kur taisīju kafiju, interesantā kafijas aparātā uz gāzes baloniņa. Vai var būt kas skaistāks? Sēdi pretī ezeram un vakarpusē baudi kafiju. Starpcitu, tagad šāds kafijas aparāts arī man ir mājās.

Daba, kafija un skats uz ezeru Siguldā. Idille!

Esot Siguldā nevar neapmeklēt Gaujas Nacionālo parku, Siguldas pili.
Paķērām karstā dienā saldējumā un tūristiņā staigājām kur acis rāda.

Nedaudz par Siguldu

Sigulda ir Latvijas skaistākā pilsēta. Visā pasaulē nav daudz vietu, kur daba tik krāšņi ienāk pilsētā, kļūstot par tās neatņemamu sastāvdaļu. Mūsu pilsētā nav lielu ražotņu, bet ir kalni, kur ziemās slēpot, un līkumoti ceļi, pa kuriem vasarās braukt ar velosipēdu. Mūsu sauklis – “Sigulda aizrauj!” apliecina mūsu garīgo un fizisko aktivitāti.

Ziemas sports Latvijā saistās ar Siguldas vārdu! Operas svētki – arī tā ir Sigulda! Gumijlēkšana, Aerodium – vertikālais vēja tunelis, ko nu jau pēc Olimpiādes Turīnā pazīst visa pasaule, “Mežakaķis”  un “Siguldas piedzīvojumu parks” – šādas emocijas var piedzīvot tikai Siguldā. Un tradicionālie Putnu svētki Mores pagastā, rudens zelta lapu laiks Turaidā, Gūtmaņa ala un Maijas mīlestības stāsts, Dainu kalns – tā ir Sigulda. Koncertzāle “Baltais flīģelis” un Kremerata Baltica festivāls – tā arī ir Sigulda.

Vairāk par citām skaistām vietām Latvijā vari lasīt ŠEIT

Tev varētu arī patikt

Atbildēt