Gatavo.com Logo 512x512px

Magdelēnas kvartāla saldums Bakery Studio

Magdelēnas kvartāla saldums Bakery Studio

Magdelēnas kvartāla saldums Bakery Studio. 2023. gada vasarā atklāju daudz jaunas kafejnīcas, citas atrada mani. Bakery Studio es atradu tiešām pavisam nejauši, tajā dienā man pat nebija plānā apmeklēt kādu kafejnīcu, bet ko tur liktenim pretoties, vai ne?

Magdelēnas kvartāla saldums Bakery Studio

Magdelēnas kvartāla saldums Bakery Studio

Siltā laikā mans labākais draugs ir ritenis, un 17. septembrī biju nelielā izbraukumā ar to. Atceros, tā bija netipiski silta vasaras/rudens diena, kad gribējās braukāties apkārt un sajust saules siltumu.

Esmu iecienījusi Klusā centra rajonu, šobrīd tas attīstās un mainās ātriem soļiem. Tā nu es braukājoties, iebraucu tupikā, visapkārt remonts un koka sētas. Pirmā doma, kā lai no šejienes tiek ārā, taču tur bija tik silti, ka vēlējos uzkavēties un pasauļoties. Un te pēkšņi, ieraugu soliņus un atvērtas durvis ar uzrakstu Bakery Studio. Ilgi domāju vai tiešām vēlos kafiju un kūciņu, jo biju jau kafiju izdzērusi no rīta, bet esmu mirkļa baudītāja, tāpēc devos iekšā. 

Patika kafejnīca iekšpusē nav liela, tomēr āra terasa, ja tā to var nosaukt, ir pietiekama. Bakery Studio atrodas Antoniajs iela 17A. Piedāvā dažāda veida bulciņas un kūciņas, kafiju un arī citus dzērienus. Pētot Bakery Studio sociālos tīklus, noprotu, ka gatavo kūkas uz pasūtījumiem.

Bakery Studio Riga medus kūka un kafija

Es pasūtīju kafiju un medus kūciņu. Samaksāju nieka 4,80EUR. Citur pati kūka man izmaksātu 4EUR. Ārā bija tik silts, īpaši tajā vietā, jo bija tāds aizvējš. Saulīte, klusums un miers, tieši tas kas vajadzīgs. Nedaudz tālāk pie galdiņa sēdēja pārītis gados, malkoja kokteiļus un noteikti silto laiku. Izskatījās dikti mīļi.

Kā pati Bakery Studio saka, izbaudi viņu tikko pagatavoto bulciņu un kūku neatvairāmo saldumu. Ieej brīnišķīgu prieku pasaulē, mājīgajā kafejnīcā Antonijas ielā 17a. Pievienojies viņiem garšu ceļojumā, kur katrs kumoss ir laimes garša. Atklāj sirsnīgo gaisotni un gardus gardumus, kas Tevi gaida. Laipni gaidīts mazā daļiņā no paradīzes. Arī šo vietiņu es ar prieku iesaku apmeklēt!


Kur vēl baudīt kafiju un kūciņas Rīgā, skaties ŠEIT.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt