Gatavo.com Logo 512x512px

Itāļu smalkie salāti ar mērci

Itāļu smalkie salāti ar mērci
 • Sagatavošanas Laiks
  10 min
 • Gatavošanas Laiks
  10 min
 • Porcijas
  6
 • Gatavs
  20 min

Itāļu smalkie salāti ar mērci. Šie salāti ir veģetāri un varbūt pat vegāni. Bet tas nav galvenais, galvenais, ka tie ir patiesi garšīgi un ātri pagatavojami. 

Citas salātu receptes meklē ŠEIT.

Itāļu mērce ir vinigrette tipa salātu mērce, kas sastāv no ūdens, etiķa vai citrona sulas, augu eļļas, sasmalcinātu bulgāru papriku, cukura vai kukurūzas sīrupa un daudzu garšaugu un garšvielu (ieskaitot oregano, fenheļa, dilles un sāls). Sīpolu un ķiploku var izmantot arī mērces garšas pastiprināšanai.

Šajā receptē, izmantosim gatavu veikalā nopirku itāļu mērci, bet to var arī pats pagatavot. Itāļu smalkie salāti ar mērci.

Itālija oficiāli Itālijas Republika ir valsts Dienvideiropas centrālajā daļā. Kopš 1946. gada konstitucionālā referenduma Itālija ir republika. Lielākā daļa no valsts atrodas Apenīnu pussalā, kas tālu iestiepjas Vidusjūrā. Pēc kontūras šī pussala atgādina zābaku. Itālijai pieder arī divas lielas salas: Sardīnija un Sicīlija, un vairākas mazākas salas. Itālija robežojas ar Šveici, Austriju, Franciju, Slovēniju un divām anklāva pundurvalstīm — Vatikānu un Sanmarīno, savukārt Šveicē Itālijai pieder eksklāvs Campione d’Italia.

Sastāvdaļas

  Pamācība

  Solis 1

  Sagriez smalki - romiešu salātus, radicio, sīpolu, seleriju, ķiršu tomātus, pepperoni, saulē kaltētus tomātus, aunazirņus un sieru.

  Solis 2

  Traukā, kurā pasniegsi salātus, ievieto visas iepriekš sagrieztās sastāvdaļas.

  Solis 3
  mērce pudelē

  Aplej ar 3 ēdamkarotēm itāļu mērci. ( vai vairāk, tas ir pēc taviem ieskatiem).

  Solis 4

  Pievieno ½ tējkaroti sāli. Visu apmaisi un salāti ir gatavi pasniegšanai.

  Secinājums

  Šiem salātiem var nepievienot sieru! Bez tā joprojām ēdiens ir lielisks. Ja vēlies šos salātus pagatavot ātri, vienkārši iegādājies divus maisiņus sasmalcinātu romiešu / radikio maisījumus un sasmalcini tos vēl mazākos gabaliņos. (Šādus līdzīgus maisījumus var iegadāties rimi.) Lai labi garšo!

  Tev varētu arī patikt

  Atstāt Atsauksmi