10 kanapē uzkodu receptes

kanapē ar dārzeņiem un sieru

Uzkodas ir neatņemama svētku sastāvdaļa. Zinu, ka citreiz zūd idejas vai tās vienkārši aizmirstas. Tāpēc piedāvāju 10 kanapē uzkodu receptes. 

1. Kanapē ar sieru, olīvām, šķiņķi vai jebkāda cita gaļa.

2. Siera kanapē. Olīvas un dažādu veidu sieri (nogatavinātie, dzeltenie, Brinza).

3. Kanapē ar kūpinātu desu. Sagriez plānās šķēlītēs, virsū liec ar visu mizu vārītus kartupeļa gabaliņus. 

4. Kanapē ar siļķi. Sīki sakapā zaļumus, samaisa ar olīveļļu. Maizes gabaliņus noziež ar zaļumu maisījumu. Virsū liec siļķes gabaliņu, citrona gabaliņu, sīpola gredzenu.

5. Kanapē ar šķiņķi un melnajām žāvētajām plūmēm. Apceptas šķiņķa šķēlītēs ietītas melnās plūmes.

6. Šķiņķī ietīts siers. Šķiņķa sloksnītē ietin siera gabaliņu. 

7. Garneļu un mango kanapē. Uz iesmiņa dur mango gabaliņu, garneli un olīvu.

8. Marinētu garneļu kanapē. Samaisi 2 ēdamkarotes eļļas un vīna etiķa, sakapātu ķiploka daiviņu, sāli un maltiem melnajiem pipariem. Šajā maisījumā garneles paturi 20 min. Garneles uzdur kopā ar marinēta gurķa vai selerijas šķēlīti.

9. Mocarellas vai Brinzas siera kanapē. Siera gabaliņus pāris stundas marinē olīveļļas, čili un kaltēta bazilika maisījumā.  Maizes gabaliņus viegli apcep un aprasina ar maisījumu, kurā marinējās siers. Uz iesmiņa uzdur – paprikas gabaliņu, maizi, gurķi, marinēto sieru un ķiršu tomātu.

10. Laša un zaļumu kanapē. Tostermaizi nozied ar sviestu, kas sakults ar sakapātiem zaļumiem. Apziestajam tostermaizes gabaliņam uzliec citrona šķēlīti, gurķi un laša filejas gabaliņu. Visu caurdur ar iesmiņu.

You May Also Like

Atbildēt