Gatavo.com Logo 512x512px

Mutē kūstošās bulciņas Kukul kafejnīcā

Mutē kūstošās bulciņas Kukul kafejnīcā

Mutē kūstošās bulciņas Kukul kafejnīcā. Mazie dzīves prieciņi ir nedēļas nogalē kaut kur doties. Esmu liela dabas mīle un baudītāja ar acīm, sirdi un prātu. Tā mani ceļi vienu reizi aizveda uz Enguri, “Kukul” apartamentiem. 

Dikti mīļa vietiņa, netālu no Jūras. Divas dienas gan bija pilnīgi pietiekami, lai izzinātu to Engures galu, kurā apmetos.

Es iemīlējos jaukajos apartamentos, varēja manīt, ka īpašniekie ir piedomājuši pie deteļām un kvalitatātes. Pagatavoju ar draugu romantiskas vakariņas, gājām pirtī, izbaudījām klusumu un mieru.

Mutē kūstošās bulciņas Kukul kafejnīcā

Kukul, ģimenes ceptuve Engurē ar maizes, kanēļa, karameles un pīrāgu smaržu! Tā atrodas Jūras iela 73, Engurē.

Apartamenti nākamajā dienā piedāvā bezmaksas kafiju un svaigas bulciņas, savā Kukul kafejnīcā, kas atrodas pretī namiņam. Kafejnīca vēl joprojām ir atstājusi īpašu vietu manā sirdī, lai gan tajā esmu bijusi tikai vienu reizi.

Kukul kafejnīca, savā ziņā bija neliels patīkams pārsteigums. Kā tagad atceros, spīdēja rudens siltā saulīte, konditorijas smarža rotāja plašo ielu un rinda pēc bulciņām bija paliela. Braucot garām ar mašīnu liktos parasta ieskrietuvīte, nekas īpašs, bet vienmēr esmu uzkatījusi, ka minimālismā slēpjas viss. 

Uz to, ka vieta ir laba, norādīja nepārtrauktā apmeklētēju plūsma. Gan tādi, kas garām braucot vai ejot paķer bulciņas līdzi, gan tādi kā mēs, kas izvēlējās baudīt garšas uz vietas.

Ērti iekārtojāmies āra terasē un baudījām mutē kūstošās bulciņas.

Kur citur baudīt gardu kafiju un bulciņas, skaties ŠEIT.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt