Gatavo.com Logo 512x512px

Francijas šarms vietā Mon Cheri

Francijas šarms vietā Mon Cheri

Francijas šarms vietā Mon Cheri. Mon Cheri ir draudzīgais un romantiskais bārs. Šī vietiņa ienes Francijas smalkumu Latvijā un mūsu sirsniņās.

Mon Cheri atvērās salīdzinoši nesen, liekas 2023. gada augustā. Es par vietu uzzināju, tai ejot garām. Plašie logi, elegantais dizains un baltās krāsas bija tas, kas man piesaistīja uzreiz. Zināju, ka gribu tur aiziet, lai gan nebija nojausmas, kas tā par vietiņu.

Francijas šarms vietā Mon Cheri

Nedaudz vēlā pienāca arī mans apmeklējuma laiks. Dizains Mon Cheri ir lielisks, bet nedaudz atgādināja muzeju, bija bail kaut kam pieskarties. Liekas, šādu iespaidu radīja baltā krāsa. Šīs bailes ātri pārgāja. Biju kopā ar draudzeni un kādu brīdi bijām divas vien un man tas ļoti patika. Klusums, fonā skanēja lieliska mūzika un uz ekrāna gāja seriāls, kas ir visai aprunāts – “Emily in Paris” (Starpcitu, man ši seriāls ļoti patīk.)

Esmu apmeklējusi vairākas vīna degustācijas, bet vēl joprojām uzskatu, ka no vīniem un šampaniešiem neko nesaprotu. Prieks, ka bārmenis/viesmīlis bija tiešām ļoti zinošs un spēja ieteikt tiešu to ko vēlējāmies. Beigās izrādijās, ka tas ir Mon Cheri īpašnieks. 

Ko baudījām?

Ar draudzeni nobaudījām katra pa diviem dažādiem vīniem un vienu šampanieti. Cik atceros, bija baltais un rozā vīns. Ziniet, kad parasti prasi padomu viesmīļiem, ko labāk dzert, nu godīgi sakot 99% ir pilnīgi garām. Pastāstot sīki mūsu garšu kārpiņas un vēlmes, piemeklēja ideālus dzērienus, un jā, nebaidīšos no vārda ideālus. Pat tagad rakstot, atceros garšu, diemžēl to nevar uzlikt uz papīra, lai saprastu par ko es te runāju. 

Pasūtīju arī nelielu uzkodu plati – siers, lielās, pildītās olīvas, gaļiņa un krekerīši, nekas īpašs, bet gardi. Kopā par visu, visu samaksājām 72EUR. Jā, dārgi, taču, ja domājat doties uz šo vietu, tad rēķinaties, ka dzērienkartē ir īpaši izvēlēti vīni un īstie šampanieši, kur viena glāze maksā padārgi. Komplimentā katra saņēmām saldo zemenīti šokolādē. Tas bija tiešām patīkams, gards un negaidīts žests.


Mon Cheri ir savā ziņā jauka, it kā vienkārša vietiņa, taču ar elegenci baudīt kvalitatīvus dzērienus. Ejot uz turieni, Tev vienkārši gribas uzvilkt augstpapēžu kurpes, kleitiņu, pasaukt draudzeni un pie vīna glāzes paklačoties. Man tā bija. Francijas šarms vietā Mon Cheri!

Īpašnieks pastāstīja par bāra dizainu, ka, piemēram, sienas elementi ir speciāli izgatavoti, klavieres ir īpaša brenda utt. Nu pie katra sīkuma tur bija piestrādāts un vēl strādā, jo vien bija atvēries pāris nedēļas.


Papēti Mon Cheri profilu Instagramā un būs lielāka saprašana. Bārs piedāvā īpašus vakarus ar mūziku, ēdienu un dzērieniem. Es noteikti iesaku šo vietu! Nekur tālu nav jābrauc, lai nokļūtu elegantā Francijas bārā, tik jāaiziet uz Brīvības ielu 68, Rīga. Rezervē galdiņu un baudi dzīvi!

Kur vēl baudīt dzīvi, gardu kafiju un ēdienus, skaties ŠEIT.

Tev varētu arī patikt

Atbildēt