Ātrā vistas marināde

ceptas vistas kājiņas
 • Sagatavošanas Laiks
  10 min
 • Gatavošanas Laiks
  35 min
 • Porcijas
  2

Cilvēki ēd vairāk gaļas nekā jebkurš cits dzīvais primāts. Tas varētu likties kā jautrs fakts, bet tas varētu būt mūsu panākuma noslēpums. Daži zinātnieki domā, ka mūsu smadzeņu “degviela” ir tieši gaļa.

 

Sastāvdaļas

  Pamācība

  Ātrā vistas marināde, ko novērtēs ikviens. Pagatavošana ir ļoti ātra, taču nedaudz ir jāuzgaida, kamēr viss ir gatavs. Tev būs nepieciešams: folija un trauks, kurā marinēt vistu (vistas kājiņu vietā var izmanot, vistas stilbiņu, vistas fileju u.c.).

  Solis 1

  Apber vistu ar sāli, pipariem. (Vari lietot arī citas savas iecienītās garšvielas.)

  Solis 2

  Iesmērē vistu no abām pusēm ar majonēzi un sinepēm, aplej nedaudz ar soju. Saspied vai sagriez ķiploku un pieliec klāt gaļai.

  Solis 3

  Paņem folija un sadali divās daļās. Katrā folija gabaliņā ieliec vistas kājiņas un aplej nedaudz ar etiķi. Tad ietin folijā.

  Solis 4

  Uzkarsē cepeškrāsni uz 200°C.

  Solis 5

  Kad cepeškrāsns ir uzsilusi, liec cepties uz 180°C, 30-35 min.

  Secinājums

  Ja ir vairāk laika, atļauj vistai pastāvēt folijā un ievilkties marinādei, 5-10 min. Jo ilgāk pastāvēs, jo būs izteiksmīgāka garša. Tāpēc šo marinādi var izmantot arī lieliskam vistas šašlikam. Parasti šo vistu pasniedzu ar ceptiem kartupeļiem vai rīsiem. Katrai receptei varam piešķirt kaut ko no sevis! Lai labi garšo!

  Tev varētu arī patikt

  Atstāt Atsauksmi