Gatavo.com Logo 512x512px

Suši vrapi ar surimi nūjiņām

suši vraps ar surimi nūjiņām
 • Sagatavošanas Laiks
  15 min
 • Gatavošanas Laiks
  10 min
 • Gatavs
  25 min

Suši vrapi ar surimi nūjiņām. No sastāvdaļām varēsi pagatavot 4 vrapus. Garda un ātra uzkoda pusdienām vai pat brokastīm. Vari šo ēdienu pagatavot iepriekšējā vakarā, ievieto ledusskapī un nākamajā dienā tik baudi. 

Kas ir suši?

Ilgu laiku suši tika uzskatīts par eksotisku un varbūt nedaudz biedējošu ēdienu. Bet tagad tos var atrast praktiski visur, pat pārtikas preču veikalā.

Suši ir japāņu virtuves galvenais rīsu ēdiens, kas sastāv no vārītiem rīsiem, kas aromatizēti ar etiķi un dažādiem dārzeņu, olu vai neapstrādātu jūras velšu piedevām, un tiek pasniegti auksti

Un, lai gan varētu automātiski saistīt vārdu suši ar jēlu zivi, patiesībā rīsi ir vissvarīgākā sastāvdaļa. Patiešām, vārds “suši” attiecas uz etiķa rīsu skābo garšu. Neatkarīgi no piedevām vai pildījumiem suši vienmēr ietver rīsus.

Patiesībā suši rīsi ir tik svarīgi, ka suši šefpavāri Japānā iziet gadiem ilgu apmācību, lai iemācītos pareizi pagatavot rīsus, pirms viņi sāk rīkoties ar zivīm vai jūras veltēm

Ir dažādu veidu sušī – Nigiri, Maki, Uni Sushi, Temaki sushi un citi. 

Suši vrapi ar surimi nūjiņām ēd arī ar vasabī, lai uzzinātu, kas tas par brīnumu, lasi ŠEIT.

Sastāvdaļas

  Pamācība

  Solis 1

  Novāri rīsus un pilnībā tos atdzesē.

  Solis 2

  Sagatavo pildījumu. Surimi nūjiņas atdali garenās strēmelēs. Sarīvē plāni gurķi. Avokado un papriku sagriez šķēlītēs.

  Solis 3

  Uz galda novieto divas nori lapas tā, lai abu garākās malas pārklājas. Tām viducī novieto ceturtdaļu atdzesēto rīsu un ar ūdenī saslapinātām rokām izlīdzini pāri nori lapām. Trīs malām atstāj dažus centimetru nenoklātus. (tas tā lai pēc tam var viegli sarullēt)

  Solis 4

  Vienā malā virs rīsiem izkārto surimi nūjiņas, gurķi, avokado, papriku. Visu pārklāj ar nedaudz majonēzi. Tad rullē ciet.

  Solis 5

  Tā turpini, līdz visas sastāvdaļas beidzas.

  Secinājums

  Pasniedzot vari sagriezt sušī vrapus mazākos gabaliņos. Protams, labi garšo kopā ar vasabi un sojas mērce. Lai laboi garšo!

  Tev varētu arī patikt

  Atstāt Atsauksmi