Gatavo.com Logo 512x512px

Karstie salāti 10 minūtēs

Karstie salāti 10 minūtēs
 • Sagatavošanas Laiks
  5 min
 • Gatavošanas Laiks
  5 min
 • Porcijas
  1
 • Gatavs
  5 min

Karstie salāti 10 minūtēs, tas izsaka visu – ātri un garšīgi. Receptei sastāvdaļas var droši mainīt un pievienot klāt.

Tev būs nepieciešama bļodiņa, kuru var likt mikroviļņu krāsnī. Atkarīgi no izvēlētā trauku lieluma, var pamazināt vai palielināt sastāvdaļu daudzumu. Šīs receptes pagatavošana aizņems mazāk kā 10 minūtes, karstie salāti 10 minūtēs  bieži vien izglābj mani darbīgā dienā.

Citas ātrās receptes meklē ŠEIT.

Zinu, ka par mikroviļņu krāsni dalās domas. Ir uzskats, ka tā ir kaitīga veselībai, tās mikro viļņu dēļ. Es par to nespriedīšu, bet tā man palīdz ikdienas gaitās. Nelietoju to daudz, bet citu reizi, es nezinu ko bez tās būtu darījusi.

Par mikroviļņu krāsni
1945. gadā lieljaudas mikroviļņu stara sildošo efektu nejauši atklāja Pērsijs Spensers, amerikāņu autodidakts inženieris no Houlendas, Meinas štatā. Tajā laikā viņš, strādājot uzņēmumā Raytheon, pamanīja, ka mikroviļņi no aktīvā radara, pie kura viņš strādāja, sāka izkausēt Gudbara kunga konfekšu batoniņu, kas viņam bija kabatā. Pirmais ēdiens, kas tika apzināti gatavots ar Spensera mikroviļņu krāsni, bija popkorns, bet otrais bija ola, kas eksplodēja vienam no eksperimenta dalībniekiem.

Lai pārbaudītu savu atradumu, Spensers izveidoja augsta blīvuma elektromagnētisko lauku, ievadot mikroviļņu jaudu no magnetrona metāla kastē, no kuras tam nebija iespējas izkļūt. Kad ēdiens tika ievietots kastē ar mikroviļņu enerģiju, ēdiena temperatūra strauji paaugstinājās. 1945. gada 8. oktobrī Raytheon iesniedza ASV patenta pieteikumu par Spensera mikroviļņu gatavošanas procesu, un drīz vien Bostonas restorānā testēšanai tika ievietota cepeškrāsns, kas sildīja pārtiku, izmantojot mikroviļņu enerģiju no magnetrona.

Sastāvdaļas

  Pamācība

  Kā jau sākumā minēts, šai receptei sastāvdaļas var mainīt un pievienot klāt. Žāvētas gaļas vietā var izmantot kūpinātu gaļu, desu u.c. Būs nepieciešama bļodiņa, kuru var likt mikroviļņu krāsnī. Atkarīgi no izvēlētā trauku lieluma, var pamazināt vai palielināt sastāvdaļu daudzumu.

  Solis 1

  Gaļu, tomātu, lokus un dilles sagriez mazos gabaliņos. (Var izmantot arī kaltētus lokus un dilles.)

  Solis 2

  Sarīvē nedaudz sieru - piemēram, Krievijas, Holandes.

  Solis 3

  Izvēlētajā bļodiņā ievieto sagrieztos produktus: pirmā kārta ir gaļa, tad tomāts un siers. Visam par virsu uzklāt krējumu un majonēzi. Pēc tam uzbērt dilles un lokus.

  Solis 4

  Ievietot mikroviļņu krāsnī aptuveni uz 5 minūtēm.

  Secinājums

  Šī recepte ir domāta pagatavot mikroviļņu krāsnī, jo tā ir ātri. Taču to visu var gatavot arī cepeškrāsnī, tad ir nepieciešams atbilstošs trauks, lielāks produktu daudzums, un tas aizņems nedaudz vairāk laika. Lai gan sastāvdaļas ir ļoti maz, ēdiens ir ļoti sātīgs. Lai labi garšo!

  Tev varētu arī patikt

  Atstāt Atsauksmi