Gatavo.com Logo 512x512px

Ar gaļu pildītas plānās pankūkas

Ar gaļu pildītas plānās pankūkas
 • Sagatavošanas Laiks
  10 min
 • Gatavošanas Laiks
  15 min
 • Gatavs
  25 min

Ar gaļu pildītas plānās pankūkas ir mans bērnības īpašais ēdiens. Mamma to reti gatavoja, bet kad gatavoja, tad mēli varēja norīt. Izmēģini!

Citas pankūku receptes meklē ŠEIT.

Vai zināji?

Kreps jeb kreps ir ļoti plāns pankūku veids Francijā. Krepes parasti ir saldās vai sāļās. Tā bieži pasniedz ar dažādiem pildījumiem, piemēram, sieru, augļiem, dārzeņiem, gaļu un dažādiem smērējumiem.

Francijā plānās pnakūkas tradicionāli pasniedz kristiešu svētkos Sveču dienā , 2. februārī. 472. gadā pāvests Gelāzijs I piedāvāja sakramentālo maizi franču svētceļniekiem, kas viesojās Romā pēc Chandeleur. Ar laiku Francijā sakramentālo maizi aizstāja ar krepēm, un šī diena kļuva pazīstama arī kā “Le Jour des Crêpes” (“Crepes diena”). Šo dienu daudzi atzīmē arī kā dienu, kas iezīmē pāreju no ziemas uz pavasari (līdzīgi Ziemeļamerikas tradīcijām Murkšķa dienai), ar zeltainā krāsā un apļveida krepu formām, kas simbolizē sauli un dzīvības loku.

Ar gaļu pildītas plānās pankūkas, lai labi garšo!

Sastāvdaļas

  Pamācība

  Solis 1

  Pagatavo plāno pankūku mīklu, sajaucot visas sastāvdaļas kopā. Un pēc tam sviestā/ taukos/ eļļa cep pankūkas no vienas puses.

  Solis 2

  Apcep sīki sagrieztu speķi ar sīpoliem, pievieno malto gaļu, sāli.

  Solis 3

  Uz pankūku apceptās puses liec gaļas pildījumu. Pankūkas saloki un apcep no visām pusēm.

  Secinājums

  Lai labi garšo!

  Tev varētu arī patikt

  Atstāt Atsauksmi