Gatavo.com Logo 512x512px

Oreo cepumu un jogurta kūka ar ķiršiem

kūka
 • Sagatavošanas Laiks
  2 h
 • Gatavošanas Laiks
  4 h
 • Gatavs
  6 h

Oreo cepumu un jogurta kūka ar ķiršiem no Sandas Saldās virtuves.

Meklē vairāk Sandas receptes gan Facebook, gan Instagram – Sandas Saldā virtuve.

Sastāvdaļas

  Pamācība

  Kūkas formas diametrs 20 cm.

  Solis 1

  Izņem no saldētavas ķiršus, lai atkūst.

  Solis 2

  Gatavo pamatni. Izkausē 50 g sviestu, noliec atdzesēt istabas temperatūrā. Virtuves kombainā sasmalcini oreo cepumus. Pievieno sviestu, kārtīgi samaisi. Pamatni liec ar cepampapīru izklātā formā, izlīdzina, ar rokām, lāpstiņu vai glāzi stingri piespiež. Liec uz 20 min saldētavā.

  Solis 3

  Gatavo jogurta masu. Jogurtu liec bļodā, pievieno 150 g pūdercukuru un samaisi (saputo). Želatīnu aplej ar dažām ēdamkarotēm auksta ūdens. Atstāj uz 5-10 min uzbriest. Ķiršus nosusini, pārkaisa ar kukurūzas cieti, samaisi, lai tie nenogrimtu jogurta masā. Stingrās putās saputo 200 ml saldo krējumu ar 1 tējkaroti vaniļas cukuru. Želatīnu izkausē, nepārtraukti maisot, karstā ūdens peldē, nepārkarsē - pievieno jogurtam. Pēc tam jogurta-ķiršu masā iecilā saldo krējumu.

  Solis 4

  Jogurta-ķiršu masu lej uz kūkas pamatnes. Izlīdzini. Liec ledusskapī vismaz uz 4 h vai visu nakti.

  Solis 5

  Gatavo oreo krēmu kūkas dekoram. Saputo krēmsieru ar 40 g sviestu un 40 g pūdercukura. Virtuves kombainā sasmalcini 8 cepumus un pēc tam Iecilā krēmā.

  Solis 6

  Gatavo šokolādes ganašu dekoram. Šokolādi liec bļodiņā. Uzkarsē 200 ml saldo krējumu līdz pirmajam burbulim. Uzlej šokolādei. Dažas minūtes atstāj, pēc tam samaisi, līdz krējums un šokolāde pilnībā sajaukušies. Atstāj 15-20 min istabas temperatūrā atdzist.

  Solis 7

  Kūku dekorē ar šokolādes ganašu, oreo krēmu un ķiršiem pēc savas gaumes.

  Secinājums

  Lai labi garšo!

  Tev varētu arī patikt

  Atstāt Atsauksmi