Gatavo.com Logo 512x512px

Hwachae (Korejas punšs)

Hwachae (Korejas punšs)
 • Sagatavošanas Laiks
  5 min
 • Gatavošanas Laiks
  2 min
 • Gatavs
  7 min

Hwachae (Korejas punšs). Wachae ir tradicionāls korejiešu augļu punšs, ko parasti gatavo ar dažādiem augļiem un saldiem dzērieniem un pasniedz kā desertu vai uzkodu. Šis interesantais dzēries atvēsinās tevi karstajās vasaras dienās! Hwachae šobrīd trendo Tik-Tok un popularizē dzērienu kā līdzekli pret paģirām un dehidrācijas. Paspēlējies ar dažādiem augļiem un dzērieniem un izbaudi atsvaidzinošu Hwachae (Korejas punšs). Izmēģini, ir gardi!

Citas dzērienu receptes meklē ŠEIT.

Vai zināji?

Tas ir populārs aukstais dzēriens, kas tiek patērēts dažādos veidos visu gadu. Tradicionāli sakņojas tā ārstnieciskajās īpašībās, un tas piedāvā labvēlīgu ietekmi uz veselību, kā arī tā apbrīnojamo garšu. Tas jo īpaši attiecas uz dzēriena variantu arbūzu, kam ir salda un nedaudz pikanta garša, kas vienmēr prasa vēl vienu malku.

Pasniedz koplietošanas traukā ar augļu bumbiņām, kas suspendētas aromātiskā šķidrumā, arbūzu hwachae ir gandrīz kā atdzesēta augļu zupa. Un, lai gan tas tradicionāli ir bezalkoholisks dzēriens, to var pielāgot arī versijai, kas izraisa kņadu.

Hwachae attiecas uz plašu vairāk nekā 30 dzērienu klāstu, kas ir gatavoti gadsimtiem ilgi. Daudzas hwachae interpretācijas tiek baudītas visu gadu, taču tas ir īpaši populārs vasarā, pateicoties tā atsvaidzinošajām īpašībām. Mūsdienu versijas ir paplašinātas, iekļaujot sodas un citus saldinātājus; tomēr tradicionālais hwachae ir ārstniecisks dzēriens. Tas parasti tiek veidots ap omiju — Āzijas vīnogulāju sarkanajiem augļiem, un tajā bieži ir iekļauti ziedi un sezonas augļi, piemēram, citrusaugļi, bumbieri, mung pupiņas, mieži un acālijas ziedlapiņas.

Ievietojiet augļu sastāvdaļas lielā pasniegšanas traukā, izmantojot melones baleri. Lai iegūtu vairāk tekstūras, pievienojiet mellenes, priežu riekstus vai pekanriekstus. Un, lai iegūtu košļājamu sastāvdaļu, varat iekļaut arī rīsu bumbiņas, kas izgatavotas no rīsu pulvera un cukura. Pēc tam koplietošanas traukā pārlejiet augļus ar sajaukto šķidrumu.

Pēdējos gados arbūza variants, kas īpaši nosaukts par subak-hwachae, ir kļuvis par īpaši populāru punča atveidojumu, jo tā dzesēšanas īpašības un spilgtais izskats padara to par iecienītu socializēšanās vietu. Pasniedzot bļodā vai pat izgrieztā arbūzā, tas ir pievilcīgs dzēriens. Šis svētku izpildījums demonstrē hwachae daudzpusību — tas var būt no veselību veicinoša ziemas malkojuma līdz vasaras svētku centrālajam elementam.

Hwachae (Korejas punšs), lai labi garšo!

Sastāvdaļas

  Pamācība

  Solis 1

  Visus augļus sagriez palielos gabaliņos un pēc tam liec palielā bļodā. (Var izmantot konservētus augļus)

  Solis 2

  Pievieno klāt pārējās sastāvdaļas un visu kārtīgi apmaisi.

  Solis 3

  Vari dzērienu liet glāzēs vai bļodiņās un baudīt kā ēdienu.

  Secinājums

  Ir daudz korejiešu hwachae variāciju, un dažas pat ir izgatavotas no ēdamām ziedu ziedlapiņām vai graudiem, piemēram, miežiem vai rīsiem. Tradicionāli bāzes dzēriens ir ūdens, kas saldināts ar medu, sīrupu vai cukuru, vai šķidrums no žāvētu augļu mērcēšanas, piemēram, omijas (magnolijas ogas) vai ēdamajām ziedu ziedlapiņām. Mūsdienās ir ierasts lietot gāzētos dzērienus un dažādus augļus. Lai labi garšo!

  Tev varētu arī patikt

  Atstāt Atsauksmi