Gatavo.com Logo 512x512px

Ābolu rudzu miltu un kliju pankūkas

Ābolu rudzu miltu un kliju pankūkas
 • Sagatavošanas Laiks
  10 min
 • Gatavošanas Laiks
  10 min
 • Porcijas
  2
 • Gatavs
  20 min

Ābolu, rudzu miltu un kliju pankūkas ir vēl viena lieliska recepte tavam svētdienu pankūku rītam. (Recepte no Vinetas jeb meklē Instagramā @ediensirmanareligija.)

Vairāk ābolu pankūkas receptes meklē ŠEIT.

Ābols ir labāks enerģijas avots kā kafija, tāpēc, ja kafija tev neiet pie sirds, tagad zināsi, kas Tev ir jāēd, lai iegūtu enerģiju visai dienai. Ābols ir auglis, kas jau kopš vissenākajiem laikiem ir ne tikai kā pārtikas produkts, bet arī kā mīlestības un skaistuma simbols.

Āboli ir sulīgi daudzsēklu augļi, kurus ievāc no ābelēm, īpaši no dārza ābeles. Veidojas no zieda ar apakšēju sēklotni, kas apaug ar kausveida ziedgultni un citām zieda daļām. Nogatavojoties diferencējas. Ābols veidojas no auglenīcas.

Selekcionāri ir izveidojuši vairāk nekā 7500 ābolu šķirnes, no kurām aptuveni 50 ir ekonomiski nozīmīgas. Ābolu šķirnes tiek grupētas vasaras ābolos, rudens ābolos un ziemas ābolos.

Starp Kaspīnu un Melno jūru augļi radās Tuvajos Austrumos pirms aptuveni 4000 gadiem. Tas ir viens no visu laiku iecienītākajiem un populārākajiem augļiem. Ābolu, rudzu miltu un kliju pankūkas.

Sastāvdaļas

  Pamācība

  No šī daudzuma sanāk pankūkas 2 personām.

  Solis 1

  Sarīvē ābolus.

  Solis 2

  Visas sastāvdaļas sajauc bļodā, lai veidotos pankūku mīkla.

  Solis 3

  Pēc tam veido un cep pankūkas no abām pusēm.

  Secinājums

  Lai labi garšo!

  Tev varētu arī patikt

  Atstāt Atsauksmi